Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van valami bizonyítékod a...

Van valami bizonyítékod a holokauszt megtörténte mellett vagy ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
23%

->nem két mondat után csak eszméletlen fizikai képtelenségetek állított volna<-


Tudod milyen jó volna nekem - Elnézést mert ez így nagyon durva! - ha bebizonyosodik hogy volt emberirtás. Hát tudod többé nem volna nekem ez egy kínos téma. De a kényelmemért nem adom fel az elveim.

2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
30%
Helyesbítek!!! - ha volt gázzal ember irtás -
2011. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
30%

Helyesbítek!!! - ha volt Zyklon–B gázzal ember irtás -


Fölidegesítesz.

2011. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
61%

Éppen erre mondtam az imént, hogy a tényeket talán nem kellene tagadni. Azon vitatkozhatunk, hogy valójában hány áldozatuk volt a haláltáboroknak, de azt hogy léteztek, ugyan már ne vonjuk kétségbe...


Érdekes egyébként, hogy a háború utáni évtizedekben senki sem kérdőjelezte meg a zsidóüldözéseket, és a népirtást. Ez csak a 80-as évektől lett egyre nagyobb divat. Régebben ugyanis túl sokan éltek még, akik saját szemükkel látták a koncentrációs táborokat. Aztán ahogy egyre fogy a szemtanúk létszáma, egyre többen kezdik kétségbe vonni az egészet.


Hát nem furcsa ez?


Pedro


Pedro

2011. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:
56%

Egyszer olvastam, hogy egy Holokauszt-túlélő azt a vallomást tette a nürnbergi peren, hogy a gázkamrákból felszálló füst színéből meg tudta állapítani, hogy sovány v. kövér embert gázosítanak. Na hát ebben elég sok a hazugság. Plusz ugye ott vannak a bőresernyők és a szappanok. Csodálkoznak az emberek, hogy ennyi hazugság és ilyen mértékű hazugság után vannak, akik nem hiszik el még a Holokauszt megtörténtét sem?


Valóban sokak érdeke, hogy felnagyítsák azt, ami ott történt, ilyen képtelenségekkel. És én megértem, hogy ezek után a Holokausztot is csak egy túlzott hazugságnak hiszik egyes emberek.


Én bevallom, nem tudom, hogy megtörtént-e. Viszont azt tudom, hogy annyi HASONLÓ eset történt már a földön. Igen, hasonló! Amiben embereket öltek meg azért, mert mások. Például a vallási háborúk.

Egyébként azt tudjátok holokauszt-istenítők, hogy az első koncentrációs tábort az angolok építették? Éheztették az embereket, direkt terjesztettek betegséget a táboron belül, hogy harc nélkül megnyerjenek egy háborút.


Na igen, ott nem voltak gázkamrák. De én bizonyítékot nem találtam arra sem, hogy Auschwitz-ban lettek volna. Arra sem, hogy nem voltak. Viszont az, aki azt várja el valakitől, hogy bebizonyítsa valamiről, hogy nem volt, az nem normális. Azt nem lehet bebizonyítani, hogy nem volt, azt kellene alátámasztani dokumentumokkal, fényképekkel, stb., hogy volt.


Vitatkozni kár erről, mert senki nem lehet biztos semmiben és valószínűleg egyik oldal sem fogja meggyőzni a másikat.


Nah, asszem ennyi. :)

2011. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
45%

Hát tudod Pedro a legtöbben a negyvenes évek második felében és az ötvenes évek első felében kérdőjelzeték meg hogy azok halál táborok lettek volna.

Erre jött a német koncentrációs táborokat szándékosan szubjektív visszaemlékezéseként feldolgozó Holywoodi filmek. Sokan mondták nem így volt, de ha benne ez marat meg ...

Amúgy is a háború után a negyvenes években még a náci zsidók foglalkoztatták a nyugatot. Azok a főleg holland és belga zsidó SS kis katonák, akik mint egy bárcát mutogatták a zsidó származásukat igazoló papírokat.

2011. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
93%

Van!Idiota agymosott elkenyeztetett hulyegyerekek!

http://www.youtube.com/watch?v=3pD4V7v6ZVc&feature=related

2011. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
69%
Ez aranyos. Képek, német egyenruhába öltözött emberekről és halottakról. Ez mit bizonyít? Én is beöltözhetek nácinak és lövöldözhetek fejbe embereket, meg dobálhatom őket a sírokba, attól azt még nem a németek tették, hanem én.
2011. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!