Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van valami bizonyítékod a...

Van valami bizonyítékod a holokauszt megtörténte mellett vagy ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg az igazság, mint mindig félúton van!!! Egyeseknek érdeke kiszínezni ezt a történetet h rosszabbnak látszódjon mint amilyen volt, másoknak meg érdeke fűződik hozzá, h szépítse. Na nekünk egyiket sem szabadna beszopnunk!
2011. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
64%

18:39


Ott a pont! (Meg a zöld kéz.)


Pedro

2011. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
89%

18:39


Az igazság mindig félúton van, ez aztán szép ötlet.


Mondjuk ellopok tőled 1 millió forintot, ráveszek pár újságírót, hogy állítsák azt, hogy te raboltál ki engem, és akkor az igazság az lesz, hogy mindketten loptunk egymástól, mert "erősen vitatható", hogy te nem loptál volna, és különben is "biztosan kiszínezed" a történetet :)))

2011. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim válasza:
86%
Én már a háború után születtem. Gyerekkoromban a Klauzál téren laktunk. Egyik szomszédunk egy csonka zsidó család volt. Anya-lánya. Ők hazatértek, megmenekültek. De az asszony férje és 9 éves kisfia ott halt meg a haláltáborban. A lányt 17 évesen hurcolták el anyjával együtt, letagadták hogy rokonok , így maradtak együtt.17 évesen sterilizálták a németek, egész életükben ott viselték a csuklójukon a haláltábori számukat. Mindketten egész életükre szóló betegséggel jöttek haza, az átélt borzalmakról csak szűkszavúan beszéltek, na kételkedők, az ilyen embereknek mondjátok hogy nem volt igaz, hogy unjátok. Azoknak akik átélték. A világ azért próbálja felhívni a figyelmet hogy még egyszer ez ne fordulhasson elő.
2011. szept. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim válasza:
69%
Nem elég sokat foglalkoznak a témával!!Akinek megölték az anyját,apját, árvaházba nött fel Hitler miatt és van emléke,bizonyitéka a történtekre annak nem mondhatod,hogy kitaláció.Azért kell emlékezni,hogy a tudatlanokba egy kis magját kell elültetni a valóságnak,hátha egyszer kikel és nem találja unalmasnak a megtörténteket.Realista
2011. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
71%
Számomra egy koncentrációs tábort túlélő, még ma is élő rokon elegendő bizonyíták.
2011. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
63%
a lényeg hogy a világnak nemszabad elfelejteni ezeket a szornyuségeket...SOHA!
2011. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
68%

,,Én már a háború után születtem. Gyerekkoromban a Klauzál téren laktunk. Egyik szomszédunk egy csonka zsidó család volt. Anya-lánya. Ők hazatértek, megmenekültek. De az asszony férje és 9 éves kisfia ott halt meg a haláltáborban. A lányt 17 évesen hurcolták el anyjával együtt, letagadták hogy rokonok , így maradtak együtt.17 évesen sterilizálták a németek, egész életükben ott viselték a csuklójukon a haláltábori számukat. Mindketten egész életükre szóló betegséggel jöttek haza, az átélt borzalmakról csak szűkszavúan beszéltek, na kételkedők, az ilyen embereknek mondjátok hogy nem volt igaz, hogy unjátok. Azoknak akik átélték. A világ azért próbálja felhívni a figyelmet hogy még egyszer ez ne fordulhasson elő."



Érdekes, hogy erre semmit nem tudnak mondani a netnácik.


Szóval ha szerintük a holokauszt csak kitaláció akkor...mi van a személyes ismerősökkel? (szerintem majdnem mindenki családjában akad olyan, aki ismert elhurcolt embert aki lehetett zsidó, vagy cigány, vagy csak úgy elhurcolták)

2011. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
49%

12:38


"Amitől végkép megáll az agyam, az az hogy az igazság feltárása ellen törvénykezet hoznak."


Hazudsz.

2011. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
56%

ma 19:45-öt Te hazudsz! - csak azért nincs itt smile mert nem illik.


Ja és ez ovis viselkedés. Hajduk!


"Én sokszor már kínomban azt kívánom bárcsak megtörtént, volna.

Mert ha ez hazugság, az förtelmes. Szerintem sokan pont így vannak vele, akik elhiszik.

Kegyetlen és végső soron halálossá vált munkatáborok voltak.


[link]


Amitől végkép megáll az agyam, az az hogy az igazság feltárása ellen törvénykezet hoznak."


Lehet volna szépen egybe idézni.


Én nem vagyok netnáci, se neonáci.


De a válasz:

"Kegyetlen és végső soron halálossá vált munkatáborok voltak."


Amúgy nyugaton már azt tanítják hogy csak Auswiczi táborokban (három táborból állt a komplexum) volt csak haláltábor és ezt Nyiszli Miklós fikciós regényére és Rudolf Höss kínzással kiszedet vallomására alapozzák ezt is.

Rajtuk kívül nem volt élő ember 1945 májusa után aki azt állította látott működő gázkamrát vagy ilyen kivégzést és nem bizonyult volna hamisnak az állítás.

Rudolf Höss és Nyiszli Miklós viszont teljességgel megbízhatatlan tanuk.

2011. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!