Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van valami bizonyítékod a...

Van valami bizonyítékod a holokauszt megtörténte mellett vagy ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Otto Ohlendorf jópofa teherautója, a mozgógázkamra. De ez is biztos hazugság, és kamu, és hamis fényképp és nem igaz.


Na?

2011. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
71%

Csak hát ilyenben soha nem öltek meg zsidót sem.

Ezekbe szegény rokkant embereket és néhány kommunistát öltek meg, amit Német Evangélikus Egyház nyomására leállították. (féltek többi híveik elpártolnak tőlük)

Ezeket az autókat szinte mind leszerelték.

Ez az eugenetika program része volt amit az USA-val és Svédországgal párhuzamosan.

2011. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
59%

Csak hát ilyenben soha nem öltek meg talán egy zsidót sem.

Aki zsidó volt azt nem azért mert az volt.*

2011. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
57%

A végén még kiderül, hogy ezek a nácik teljesen ártatlanok, kifejezetten szerették a zsidókat, és a külön zsidók számára létrehozott, és még a háború alatt is önfeláldozóan üzemeltetett üdülőtáborokban történt néhány öngyilkosságot akarják egyesek úgy beállítani, hogy ott valamiféle népirtás lett volna... Holott ez egyáltalán nem így volt, mert azok a teljesen humánus nácik csak a kommunizmus borzalmaitól akarták megkímélni az elgázosítottakat. (Sikerült nekik...) És még a ciánt is rózsavízzel kezelték, hogy kellemesebb legyen.


Rendben van, lehet éppen mentegetni a nácikat, végülis véleményszabadság van. De azért a történelmi tényeket nem kellene vitatni. Ami történt, az megtörtént. Akárhogy is próbáljuk (próbálják) szépíteni, pár millió embert legyilkoltak egyszerűen azért, mert MÁSOK voltak, mint a gyilkosaik.


Nem tudom, hányan voltak, 6 millióan, vagy csak 600 ezren, de tulajdonképpen tökmindegy (mostmár). Ennyi idő múltán KIZÁRÓLAG az a fontos, hogy ez mégegyszer SOHA NE TÖRTÉNHESSEN MEG! És emiatt kell mindig emlékezni rá.


Pedro

2011. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
71%

Hát tudod én arra emlékszem hogy még Sigmund Freud is csak protekcióval kapott brit vízumot, még pedig úgy hogy egy jó barátja az egyik angol miniszterrel együtt sportolt.


"Kegyetlen és végső soron halálossá vált munkatáborok voltak."


Nem legyilkolták őket. Nem kell hazudozni, ez már önmagéban elég szörnyű! Tény hogy az amerikaiaknak rohadt kellemetlen hogy az ő bombázásaik, és az így elmaradt Zyklon-B utánpótlás miatt elszaporodtak a élősködők és hastífusz járvány tört ki. A táborlakók többségét az egészségtelen körülmények ölték meg, kisebb részét a túlhajtás.

2011. szept. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
49%

Te úgy gondolod, hogy a Zyklon-B gázt patkányok és más élősködők írtására használták? Ott kellett volna lenned és azoknak is akik a haláltáborok létezését tagadják.Készültek dokumentum filmek a felszabadításkor de csempésztek ki fényképeket is a SS-ek bűneiről.Ha ezek a táborok üdülőhelyek voltak akkor miért menekült el az SS őrség és kápók.

Az egész náci banda Hitlerrel az élen nem vállalta a felelőséget az "üdültetésért".Hitler,Göbbels,Gőring öngyikosok lettek, miért nem álltak ki a háború elvesztése után azért amit csináltak ha annyira tisztességesen tevékenykedtek.Azért mert nagyon is tudták, hogy nagyon súlyos bűnöket követtek el az egész emberiség ellen.Ezek tények voltak, ezeket nem lehet vitatni és dokumentálva is vannak, lásd: nürbergi per.

2011. szept. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
68%

,,Csak hát ilyenben soha nem öltek meg zsidót sem. "


Téves. Az Einsaztgruppe D szerinted mit csinált? Zsidókat, cigányokat, kommunistákat meg hát mindenkit aki nem kívánatos.


Komolyan, fel nem fogom. Itt van a bizonyíték, hogy voltak gázkamrák, és mi a válasz? Jó-jó de akkor se zsidókat öltek meg...nem mi? Súlyos.


Persze, a gáz csak arra kellet, hogy fertőtlenítsék őket...ismét mondom, és a mozgó gázkamrák? A bevezetett kipufogó gáz mit fertőtlenített?

2011. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:
50%
Egy átlagpolgár nincs arra felkészülve, hogy bizonyítékokat mutasson fel. Mindenesetre nagyobb hitelt adok a holokauszt megtörténtnek, mint isten létezésének. Ha isten létezne, nem engedte volna megtörténni a holokausztot (sem).
2011. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
47%

Hát pont mint az előző válaszadó reakciója, ugyan ilyen érzések miatt jártam utána. De én értelmezni és bebizonyítani akartam. De ahányszor hozzá nyúltam a témához, foszlott szét a kezem között ez a mítosz.

NAGYON DURVA ÉS KEGYETLEN SOKSZOR HALÁLOS MUNKATÁBOROK VOLTAK. Amúgy a nyugati történet írás már Auswiczi táborokon kívül ki is zárta hogy lettek volna haláltáborok.

Most hogy Rudolf Höss mit csinált a háború alatt (ő volt az Auswiczi táborok tejhatalmú parancsnoka), azt nem tudom. De azt tudom hogy a többszörösen fake "Dr. Nyiszli Miklós: Mengele boncoló orvosa voltam" és az ennyire sem hitles Rudolf Höss tanú vallomás sem visz minket közelebb.

Rajtuk kívül nem volt élő ember, még 1945-ben sem aki azt állította látott működő gázkamrát, és nem két mondat után csak eszméletlen fizikai képtelenségetek állított volna.

2011. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
88%

,,Rajtuk kívül nem volt élő ember, még 1945-ben sem aki azt állította látott működő gázkamrát, és nem két mondat után csak eszméletlen fizikai képtelenségetek állított volna."


Nem igaz. Elég sok olyan szerencsés túl élő volt aki látta.

Csak ezeket a tanúkat egyszerűen lehazugozzátok. Így könnyű.

2011. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!