Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted szándákosan felrobba...

Szerinted szándákosan felrobbantották a két WTC épületet a repülőgépbecsapódások után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 A kérdező kommentje:
Mit lehet tudni arról amit repülőgépek hangrögzítői felvettek?
2011. okt. 4. 18:46
 92/99 anonim válasza:

Nekem az volt furcsa, hogy egy szót sem hallottam arról, hogy ez egy világ-kereskedelmi központ és ennyi irodában rengeteg irat és számítógépen tárolt cucc semmisült meg. Ezeknek az adatoknak a megsemmisülése kinek jött jól???

Ez olyan, mint amikor egy kft-iroda véletlenül leég és eltűnnek a számlák, papírok...

2011. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:

19:31


Hogy kinek jött jól az iratok megsemmisülése?

Például annak az irodatulajdonosnak, aki benn égett a tűzben. Képzeld, megúszta az éves adó befizetést!


Pedro

2011. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
28%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43


Ő arra céloz, hogy véletlenül a Pentagon pont azon részébe csapódott be a "repülő", amelynél az eltűnt több milliárd dollárról voltak információk... Arról az eltűnt milliárdokról amikről a védelmi minisztérium nem tudott elszámolni. Hát micsoda véletlen, hogy pont oda csapódott be a "repülő"...És hát ezek után persze "kegyeleti okokból" a vizsgálatot a több milliárd dollár után megszüntették. Hogy mik vannak!

2011. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:43


De úgy látom, hogy fogalmad sincs a dologról, csak a híres "az biztos nem úgy volt" elvet követed...

2011. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a Pentagonnak az a része teljesen öres volt, ahova csapódott.
2011. okt. 5. 20:59
 97/99 anonim ***** válasza:
30%

Gondolkozóóóóóóóóóóóóóóó


Látod, még belém is mindenféle hülyeségeket akarsz bemagyarázni... Semmi olyat nem mondtam, amiket a számba akarsz adni.


De ha netán valami baleset folytán megsemmisülne a bankkölcsönömről szóló iratköteg, én is letagadnám azt a pénzt...


Szerinted a pénz eltüntetés miatt volt a repülő, szerintem meg fordítva. Ennyi a különbség.


Pedro

2011. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt hiszem Pedronak igaza van: vannak, akiket a tények nem zavarnak, vagy átlépnek rajtuk.


Aki nem tudja, egy épületben hogyan zajlanak a "kis" tűzesetek, tanulmányozza, van elég anyag. Bár ez elég nagy tűzeset volt, benzinnel (na jó kerozinnal, nehogy ebbe is beleköss) is meg volt öntözve rendesen.

Ami a mit tudott a biztonsági szolgálat - kérdését illeti: ha egy hírt nem hiszel el, nem készülsz ellene, különben elég zavaros volna a fejed. Ha nem készültél fel, egy repülőgép észlelésekor jó sok mindent tehetsz, hogy megakadályozz valamit (mindenekelőtt a fejedhez kaphatsz) - nem a filmek eltérítős sztorijait kell mércének venni.


Más. Mondjuk nem az adózás volt a legnagyobb probléma. Az igazán nagy világcégeknek nem is lett adatveszteségük, rossz esetben fél napos új adatmennyiségre. Elemi adatbiztonsági követelmény, a biztonsági másolat a szóban forgó épülettől elég távol. Nekik veszteségük csak eszközben és emberben volt. Na és a pótlásig kiesett időben és lehetőségekben.

Szóval itthon se robbantsátok fel az adóhivatalt, mert minden adat megmarad. Egy nap alatt újra fel tud állni a rendszer, ember kérdése.

2011. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim válasza:
100%

Nem olvastam végig bocsi. A legelején A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-29 22:47 - nek igaza van.

Az épület úgy volt megépítve, hogy saját magát merevítse. Mivel a becsapódáskor a merevítés megsérült, az egész épület "magába roskadt".

2011. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!