Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted szándákosan felrobba...

Szerinted szándákosan felrobbantották a két WTC épületet a repülőgépbecsapódások után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:17
 11/99 anonim ***** válasza:
77%

És a szakértői vélemények nem változtatnak a te véleményeden?


Pedig a szakértőknek EZ A MUNKÁJUK, értenek hozzá, ezzel foglalkoznak, ilyen jelenségeket elemeznek, számítják, modellezik, stb.


Az ellenvéleményeket pedig nagyrészt (tisztelet a kivételnek) DILETTÁNSOK alkotják meg, akiknek semmilyen ismereteik nincsenek az adott szakterületről, csak a "kormány által a saját népük ellen" végrehajtott terrorakcióról locsognak, minden szakmai tudás nélkül...


Én azért el tudom dönteni, hogy melyiknek higgyek.


Pedro

2011. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:
Amikor megtörtént az eset pont otthonn voltam és láttam az első híradásokat. Egyikben hallottam, hogy egy ismeretlen autó is elhagyta a torony mélygarázsát és feltételezték, hogy alul is felrobbantották a terroristák. Többet nem hallottam erről, hiába figyeltem a híreket.
2011. szept. 29. 23:13
 13/99 anonim ***** válasza:
13%

Pedro mivel látom hogy te mindent tudsz elárulok egy titkot: szakértők is elemezték a torony összedőléséről készült felvételeket, és ők is megerősítették, hogy szinte kizárt, hogy magába dőljön egy torony ilyen irányú/erejű becsapódástól. persze az átlag ember ezt nem igazán veszi észre, ezért lehet vele elhitetni, hogy az arabok voltak.


egyébként képzeld (sajnos le kell hogy romboljam az illúzióidat), amiket a tv-ben mondanak a szakértő bácsik, NEM MIND IGAZAK. meg vannak áldva egy olyan képességgel, hogy szabad akaratukból azt mondanak amit akarnak, és ez nem mindig az igazság. tehát ne higgy el mindent, amit a színes doboz mond.


ha elolvastad a válaszom köszönöm, viszont ne méltass több tízoldalas válaszlevélre mert nem fogom elolvasni. olalala

2011. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
94%

"ezért lehet vele elhitetni, hogy az arabok voltak"


Te tényleg ennyire hülye vagy? Minden gépeltérítő egytől egyig arab volt még ezt se tudod?Annyi eszed sincs hogy ezt legalább ki tudták deríteni?

2011. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
82%

23:38


"elárulok egy titkot: szakértők is elemezték"

Tényleg? Nem mondod... Ezt nem hittem volna!


"és ők is megerősítették,"

Bármit. Egy szakértő bármit megerősít. Azaz MINDENRE találsz szakértőt, meg az ELLENKEZŐJÉRE is. Kérdés, hogy KI MIRE keres szakértőt?


"kizárt, hogy magába dőljön egy torony ilyen irányú/erejű becsapódástól"

Ezzel TÖKÉLETESEN egyetértek.

De a torony nem is a becsapódástól dőlt romba.


"amiket a tv-ben mondanak a szakértő bácsik, NEM MIND IGAZAK"

Így is van. Mostmár csak az a kérdés, hogy vajon melyik szakértő téved?


"tehát ne higgy el mindent, amit a színes doboz mond. "

Ez rád éppúgy vonatkozik.


"ne méltass több tízoldalas válaszlevélre"

Nem teszem.


"mert nem fogom elolvasni."

Ez viszont a TE vitakultúrádra jellemző. Talán ettől vagy annyira biztos a dolgodban, mert nem olvasod az ellenvéleményeket? Hát ez a te bajod.


Pedro

2011. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
25%

"Te tényleg ennyire hülye vagy? Minden gépeltérítő egytől egyig arab volt még ezt se tudod?Annyi eszed sincs hogy ezt legalább ki tudták deríteni?"


ne ezt mégegyszer.. olvasd el újra és fogalmazd át...

2011. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
93%

A WTC szerkezeti felépítése tananyag volt felsőfokú építészeti szakokon. Az is, hogy az épület kizárólag nagy hőmérsékletű tűznek adja meg magát - ilyet egy sima robbanás nem eredményez, gyújtogatás végképp. A kerozin viszont igen nagy hőmérséklettel ég. NEM a becsapódástól, hanem a rengeteg kerozintól (ezért is voltak amerikai gépek, hogy ne kelljen egy egész óceánt átrepülve kevesebb kerozinnal beleszállni...), annak belobbanásától, a hatalmas hőfoktól omlott össze a két épület.

Ez tény. Az összeesküvés-elméleteket meg hagyjuk, mindenki higgyen amit szeretne.

2011. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:39


Messziről jött ember azt mond amit akar.


http://www.youtube.com/results?search_query=wtc+explosions+b..


Ezeket a videófelvételeket magyarázzátok meg. Vagy a szemünk is csak összeesküvés elméletet lát?

2011. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
66%

A bizonyos szakértőnek csak ennyit üzennék: [link]


Tudja mi ez, kedves szakértő úr?

2011. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Ezt is a Wtc porjaiban találták. Tudja mi ez, szakértő úr?


Mert ha valóban szakértő, akkor ez a 2 kép önmagában elég bizonyíték egy valódi szakértőnek, hogy robbantás volt.

2011. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!