Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted szándákosan felrobba...

Szerinted szándákosan felrobbantották a két WTC épületet a repülőgépbecsapódások után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:17
 51/99 anonim ***** válasza:
100%

"Az acéllemezek láthatóan vágva vannak. Hogyan és ki vagdosta el? "


:D, persze odamentek és lefejtették a betont az acélról, majd ollóval elkezdték vágni:D

Másrészt az összeomlás következtében rengeteg húzott acélgerenda volt amik elszakadtak.

2011. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 asmosys ***** válasza:
79%

Tehát a BBC előre tudta hogy leomlik a 7-es épület, de csak annyit tudtak kihozni az infóból hogy előre elbakizzák. Aztán dobják a témát. Hát komolyan ehhez agy halottnak kell lenni.

Részemről ennyi. Itt nem vita folyik. Tényeket kizárod, ami szimpi belekavarod hogy saját elméleted igazold. Orwell-től kezdve a patás emlősökig.

2011. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
59%

http://www.youtube.com/watch?v=6mxFRigYD3s


Íme az ominózus BBC felvétel.

2011. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
24%
Bocs, de én már tényleg meguntam ezeket, csak tényeket szoktam linkelni, aki nem kisegítő iskolában tanult, az tudja azokat értelmezni. Fölösleges vitába szállni olyanokkal mint Pedro, mert egyrészt az egoja, a büszkesége, másrészt az ő általa elképzelt világképbe ezek a dolgok nem illenek be, így viszont bármilyen jó vitázó vagy, eleve esélytelen leszel. Ezért van az, hogy csak tényeket, dokumentumokat, bizonyítékokat linkelek.
2011. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
100%
egy 14 éves által összevágott videó amiben hatalmas szakmai baromságok vannak, na az aztán bizonyíték meg tény.
2011. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
77%

Gondolkozóó


Modd, te miért nem gondolkozol, ha már ez a neved?


Itt is, és már számtalan egyéb kérdésnél is TÖBBEN (tehát nem csak én) elmondták már neked, hogy hol, és miben tévedsz, hogy mik azok az információk, amelyek alapján a szakértők megalkotják a véleményüket, több fizikai témájú oldalt belinkeltek neked, hogy utána tudj nézni...


De utána nem nézel, a tények nem érdekelnek, mások véleményére nagy ívben teszel, ami pedig kényelmetlen számodra, arra nem is reagálsz - mintha nem is létezne.


Azért az jó dolog, hogy nagyon jól elvagy magaddal...


De (ha megbocsátod nekem ezt az apró botlást) én valóban inkább annak hiszek, aki képzett emberként, egy tudomány, vagy egy szakma gyakorlójaként alkot véleményt például egy torony leomlásáról - és nem annak, aki ebből szenzációhajhász módon videót csinál, és határozottan állítja, hogy egy kormány, annak több ezer tisztviselője, a polgármester, meg a hivatala szövetkeztek, hogy saját polgáraik közül kiirtanak néhány ezret...


És persze ezt olyan jól csinálják, hogy az egész országban kizárólag a video készítőjének tűnik fel, hogy itt valami összeesküvés történt.


Szerintem nem túl életszerű. De ha szerinted igen, az a te bajod.


Pedro

2011. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
59%

http://www.youtube.com/watch?v=vRNLxe-PiAQ


Gondolom a tűzoltók hanganyagai is csak véletlenül beszélnek robbantásról.

2011. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
24%
Pedro, neked a tőzsdei manipuláció se volt érdekes, és az se , hogy Larry Silverstein 24 különböző biztosítónál kötött a tornyokra biztosítást.
2011. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
70%

Látom, téged viszont annál jobban felcsigáz :-D

Legalább nem kell kávét innod, anélkül is van ami ébren tart.


Pedro

2011. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
82%

http://www.youtube.com/watch?v=xjIwJvpGxvo&feature=related


Erre is várom a választ az önjelölt szakértőinktől.

2011. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!