Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orosz nácik? Ez nem furcsa?

Orosz nácik? Ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=r1uR95pQhsM


Tudtommal az oroszok 70 évvel ezelőtt egy nagyon kemény harcot vívtak a nácik ellen tehát ezeknek a nagyszülei, dédnagyszülei harcoltak és haltak meg a nácik ellen vívott harcokban. Gyakorlatilag a saját rokonait legyilkolók nyomdokába eredtek. A másik érdekes dolog az, hogy vajon mennyire lehet tisztában a náci ideológiával? Tudják azt, hogy abban a ők, a szláv faj egy lenézett, rabszolga (némelyik kiirtandó) nép?

Számomra ez olyan, mintha egy afroamerikai beöltözne fehér lepedőbe és kereszteket gyújtogatna hétvégente csakúgy hobbi szinte. Vagy én vagyok ilyen sötét, hogy ezt nem értem?


2011. dec. 1. 12:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mind fejbe kellene lőni.
2013. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Én speciel a cionizmust is egyfajta nácizmusnak tartom."


En meg teged feregnek, pedig EPPEN UGY nem ismerlek, mint te a cionizmust.

2013. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Egyébként az SS-nek annak idején volt orosz hadteste is,azokból szervezték akik gyűlölték a sztálinizmust."

Pontosabban Orosz Felszabadítási Hadseregnek hívták és Vlaszov tábornok volt a parancsnokuk és számos kozák is beállt a kommunista gyilkosok elleni kereszteshadjáratba - ők egész egyszerűen csak kihasználták, hogy a német haderő odacsapott Sztálinnak.

Sokan voltak de nem elegen. 1945 tavaszán az amerikai tetűládák kiszolgáltatták a fogágba esett vlaszovistákat és kozákokat a szovjeteknek, akik meggyilkolták őket. Na ez volt az igazán vérlázító dolog. Nem véletlen, hogy most is vannak oroszok akik gyűlölik a szélsőbaloldalt.

Azért írtam ezt le mert a történelemtankönyvekből valahogy mindig kifelejtik a győztesek a saját gazságaikat.

2013. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2013. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Sajnos mindkét szélsőséges ideológia a nemzeti és a nemzetközi szocializmus is a gyűlöletre épül. Gyűlölet valami kitalált ellenséges képzet ellen,ami egy valakinek éppen fontos.
2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

15-ös te nem goldolkozol logikusan :

"2. A cionizmusnak az EGVILAGON semmi koze a nacizmushoz. Celja az volt, hogy ujra ki lehessen kialtani a fuggetlen zsido allamot. Ma a celja pedig az orszag megvedese es az, hogy a zsidok Izraelben eljenek,"

A cionizmusnak és a náci kormányzatnak KÖZÖSEK voltak a céljai abban, hogy a zsidók ( egész Németországból és Európából) települjenek át Izraelbe, ebben szorosan együtt is működtek ( Eichmann-ról nem hallottál ?)

de erről ma beszélni nem szalonképes dolog.

2013. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!