Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ennyire durva a...

Tényleg ennyire durva a helyzet Angliában?

Figyelt kérdés

Aki járt már Angliában az meg tudná mondani, hogy mit tapasztalt, tényleg ennyire durva ott a helyzet? Az iszlám vallású bevándorlókra gondolok. Mert ez alapján a cikk alapján elég durvának tűnik: [link]


Mit gondoltok?


2012. ápr. 15. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

ez a jó link:

[link]

2012. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nincs semmi, ami megállítson egy agresszívan terjedő dolgot, akkor az el is fog terjedni...

majd mikor minden városhatárra ki lesz téve a sárga plakát, rájönnek...

2012. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
A Hetek egy eléggé szélsőséges orgánum, amit ott írnak, érdemes fenntartásokkal kezelni.
2012. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Volt angoltanárom élt ott, és igen, nagy baj van. Nem olyan messze, Németországban 10 születő gyerekből 8 iszlám szülőké (általában törökök).


Egész Európában meg kéne fontolni az Európán kívülről történő bevándorlás szigorítását. Már nálunk is vannak mindenféle népek, akik idejönnek, ahol nincs háború és robbantgatások, erre bűnöznek és iszonyat pénzekkel kéárosítják meg az országot. Aztán továbbálnak nyugatabra, és a hatóságok csak ülnek, mint tapló a rönkön.

2012. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmi gond nincs Angliában. Nem kell felülni a szélsőséges lapok provokációinak. A kurucinfó csak az egyik szélsőség, a hetek egy másik.
2012. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 00:31


Amúgy voltál ott?

2012. ápr. 16. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

17:49


Igen.

2012. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a cikket, de azt elmondhatom, hogy rengeteg az iszlám bevándorló. Viszont én személy szerint jól megvagyok velük. Mint taxi sofőrök jófejek, az éttermükben finom a kaja. A munkatársam is muszlim, és én mint keresztény elég hamar dűlőre jutottam vele, hogy mi a közös a vallásunkban.

Az egyik taxi sofőrömmel még a robbantgatásokat is kielemeztük... hogy ez nem jellemző az egész népre, csak néhány baromra mégis mindenki csak így gondol rájuk. A helyükben én is menekülnék az országból, amiről ilyen a közvélemény a világban.

2012. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Londonban az angol külvárosi csőcselékkel (chav) sokkal több baj van, mint a pakikkal. Ha már azt elemezzük, hogy az egyes etnikumok hogy viselkednek.
2012. ápr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!