Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kik és hányan haltak meg az...

Kik és hányan haltak meg az ún. holokauszt során?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, az áldozatok több mint fele nem zsidó volt, mindig mondják, hogy 6 millió zsidó, de volt még kb. annyi nem zsidó is. Vagy a holokausztot csak a zsidó holokausztra értik? És e helyett a 6 millió helyett is vannak más számok.

2012. máj. 1. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%

ajánlok neked egy dokumentum filmet,


ebben nagyon nagy igazság van, csoda hogy még meg lehet találni a neten !



A modern világ legnagyobb hazugságának leleplezése!



ezt ird be a youtube-ra


7 részes dokumentum film


ha akarod végig nézed ha akarod nem !


vannak benne nagyon érdekes, a magyar történelem órákat teljesen meg hazudtoló kijelentések, és kamerával rögzített dokumentumok !

(eleinte kicsit unalmas, de szóról szóra percről perce érdekesebb)


NAGYON KOMOLY!

2012. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
92%

A holokauszt során nem csak zsidókat, de a cigányokat, a szlávokat, és melegeket, sőt, testi fogyatékossággal rendelkező embereket is gyilkolták. Haláltáborokban közel 4 millióan lelték halálukat (80-90% zsidó)

Összesen a "végső megoldás" miatt kb. 6 millió zsidó vesztette életét, hiszen sokak még a koncentrációs táborig se jutottak el.

2012. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
18%
A 6 millió csak legenda. A 4 millió reálisabbnak tűnik.
2012. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

"A 6 millió csak legenda. A 4 millió reálisabbnak tűnik."


Hogy te milyen bolcs vagy! Tudod mit, szerintem a XX.sz fejlett Europajaban, kulturalt Nemetorszagaban EGYETLEN ember Ezzel szemben 5 millio es 6 millio kozotti a szam. Miert nem lehet pontosan tudni - kerdezhetned.

Mert pld ha egy faluban az osszes zsidot betereltek a zsinagogaba, bezartak az ajtokat es az epuletet az elo emberekre gyujtottak - akkor hogyan lehetne tudni, hogy hany embert gyilkoltak igy meg. (Ukrajnaban a templomok tobbsege fabol epult, es ott - a "munka" gyorsitasa erdekeben - ez volt a nemetek gyakori eljarasa.)

De akar MO-n is, hogyan tudod szamba venni, hogy a nylasok hany zsidot lottek a Dunaba?

2012. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Elozo vagyok.

A mondat fele lemaradt:

Tudod mit, szerintem a XX.sz fejlett Europajaban, kulturalt Nemetorszagaban EGYETLEN ember szarmazas miatti meggyilkolasa sem realis. Megis megtettek.

2012. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

Abszolút nem érdekel a holokauszt. A 6 millió meg akkor is túlzás.

Túl kéne már ezen lépni és nem az ilyen holokamuval foglalkozni állandóan.

2012. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%

A kérdés felvetése szerintem már elméletben büntetendő.


Én a számot 1 millió alá saccolom, őket se a legendás gáz, hanem járványok, rossz körülmények vitték el.


Félreértés ne essék, nem vagyok a zárjuk táborba a bibsiket csapatban, én is elítélem ezt az egészet, de nem fogadom el azt, ahogy elénk tolják.


Évtizedről évtizedre változnak ezek a TÉNYEK. Régen volt atom bomba, elektro-shokk meg tudom is én hányféle kivégzés. Aztán volt a szappan, lámpaernyő, konzerv emberből legenda. Ezek mind eltűntek idővel, bebizonyosodott, hogy nem történt ilyen. Igaz, sok túlélő azóta is mondogatja.


A gáz esete sincs bizonyítva, az is kezd megszűnni, de HIVATALOSAn még fent áll.


Egyszer majd a 6 milliót górcső alá veszik, talán.


Nekem a legnagyobb bajom a HOlokószt bulival, hogy az összes többi világégést igyekszik elnyomni. A mai magyar fiatalok fogadni mernék, hogy szinte semmit se tudnak arról, mit tettek a magyar lakossággal az orosz, vagy a román csürhék. Egész falvakat irtottak ki puszta szadista szórakozásból, de most ebbe nem megyek bele...

2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kb. 6 millióan haltak meg és annak 90%-a zsidó. 50% állítólag nem zsidó volt, és a 6 millió sem hivatalos, csak ezt mondják mindig. (Hivatalosan 5.2 millió.) De ha akár a 90%, akár 50% nem zsidó, akkor miért csak a zsidókra értik? És miért nem 12 millióról beszélnek, ha ilyen magas a nem zsidó áldozatok aránya?
2012. máj. 1. 14:08
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

"Nekem a legnagyobb bajom a HOlokószt bulival, hogy az összes többi világégést igyekszik elnyomni. A mai magyar fiatalok fogadni mernék, hogy szinte semmit se tudnak arról, mit tettek a magyar lakossággal az orosz, vagy a román csürhék. Egész falvakat irtottak ki puszta szadista szórakozásból, de most ebbe nem megyek bele..."


Én inkább úgy vettem észre, hogy egy holokauszt tagadót még meghallgatnak, egy kommunizmus áldozatait újragondolót pedig már lámpavasra valózzák, például amikor a teljesen abszurd AVH-s emberdarálókról való történetek, vagy a AVH székház alatti kínzókamra rendszer alatti dolgokról van szó.

2012. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%

"Túl kéne már ezen lépni és nem az ilyen holokamuval foglalkozni állandóan."


A trianoni hazugságon is túl kéne lépni. A határon túl nem él csak kb. 3000 magyar.

2012. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!