Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A tavalyi romániai magyar...

A tavalyi romániai magyar nyelvű érettségi feladatokat hol lehet megtalálni az interneten?

Figyelt kérdés
kíváncsiságból beléjük néznék, mert egyszerűen tavaly magyarországon érettségizettként hihetetlennek tűnik, hogy a tanulák felét meghúzzák matekból.
2012. máj. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. és tényleg elég lol a matek, olyan anyagokat kérdez, ami itt nálunk most egyetemi anyag.
2012. máj. 3. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon régóta így megy, nézegettem régebbi anyagokat is, voltak ennél sokkal durvábbak is. De érdemes egy pillantást vetni a többi tantárgyra is, egyszerűen nevetségesek a tételek. Tényleg elvárják a taknyos kölyköktől, hogy ezt mind tudják? Én pl. informatikus vagyok, a fenti példákat nem tudnám már megoldani, és nem is érdekel, soha nem használom semmire. Ellenben egy 18 éves szerencsétlen még biológia osztályban is ebből érettségizik. Hihetetlen.
2012. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Romániai magyarként mondom, hogy meglehet bírni (ha jól felkészítenek a tanárok). Egyedül a románnal van baj, mert mi is anyanyelv szinten tanuljuk és azt a tételt kapjuk, amit a románok.
2015. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!