Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti elhiszitek amit 9/11-ről...

Ti elhiszitek amit 9/11-ről mondott az amerikai kormány?

Figyelt kérdés
vagy szerintetek is sántít a dolog?
2012. máj. 14. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Mi olyan lenne benne ami nem biztos hogy igaz.Amúgy engem nagyon idegesít ez a dolog.Az amerikaiak úgy siránkoznak emiatt még tíz év múlva is ez megy hogy mekkora katasztrófa volt.Hát talán nem kellett volna az araboknál keménykedni.Amerikát az egész világ utálja már amiatt hogy egy nagyképü szemét ország.Én örülök hogy az arabok végre kicsit megfingatták ezeket a szemeteket.De fognak még rosszabbat is kapni.Majd ha Irán és Észak-Korea fog kilőni rájuk pár atom rakétát akkor megkapják végre amit érdemelnek.
2012. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Mikor szaporodott el a tizenéves divatnáci a gyk-n?
2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
őőő, akkor ezek szerint te csak elhiszed, amit mondanak... holott Bin Laden minden egyes támadását elismerte, de ezt a 9/11-est soha! és elvileg Bin Laden sok-sok évvel ezelőtt még valami C.I.A-s vagy vagy valami másmilyen ügynök volt...
2012. máj. 14. 21:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Kalergi... hát nem tudom :D de nagyon sok hajmeresztő dolgot olvasni! xD nagyon kivannak az atomokkal...
2012. máj. 14. 21:32
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

ti elhiszitek hogy létezett valahol egy Bin Laden?

ugyan már

2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:D:D:D ez érdekes! ilyen szempontból még nem is gondoltam bele a dolgokba :D bár most ahogy mondod...
2012. máj. 14. 22:30
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha amcsi kormány vagyok és lezúzatom a WTC-t valami mondvacsinált arab terroristával, akkor igény jelentkezik egy új WTC-re, amit újra feképíthetek > pénzt tolok az építőiparba>csökken a munkanélküliség > szebbek a következő 3 év gazdasági mutatói

majd lerohanok egy világvégi országot, mert ott tanyázik az általam kitalált főgonosz > legyen 25 000 harcoló katona és az ehhez szükséges 200 000 kiszolgálószemélyzet> megint munkát adtam elég embernek>munkanélküliség csökken ^2> öröm bódottá^2


Túl sok a furcsaság az ügyben. Szerintem valami ilyesmi lehet a háttérben.

2012. máj. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
cionista propaganda hazugsága
2012. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 asmosys ***** válasza:
8%

„ Bin Laden minden egyes támadását elismerte, de ezt a 9/11-est soha! „ De igen, többször is. :D


-----


ma 05:15


Ha Te vagy az amcsi kormány és fel akarsz építeni 2 toronyházat, minek a pusztítás? 1 Akad telek bőven. Egy ilyen projekt nem fog egy akkora országot az egekbe emelni, észre se vennéd a munkaerő foglalkoztatásának változását.

Ha pedig csapatokat küldesz egy másik országba és eltapsolsz a költségvetésből 1200 Mrd dollárt azért hogy /a Te számaid szerint/ 225.000 embernek adj munkát. Olyat amire ezek szerint nincs szükség. Az majdnem 5.5 millió dollár / fő a semmiért.

Szerintem ne legyél kormány, mert nem vagy nagy penge a témában. :D

2012. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

asmosys!


az a videó, amiben "elismerte" eléggé homályos és messze nem olyan a videó minősége, amilyet ő csinált régebben! pl az arca nem kivehető és távol van a kamerától. (ez előző videóin pedig minden tisztán látszódik)

2012. máj. 15. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!