Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az USÁ-ban 91% hajlandó lenne zsidó elnökre szavazni, muzulmanra viszont csak 58 %?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 22. 05:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

A zsidó elnökjelölttel mio a baj? nem a vallását nézik,hanem a programját.

A muzulmánok sehol nem szimpatikusak a szokásaik,viselkedésük miatt.

2012. jún. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hollófernyiges ***** válasza:
Még érdekesebb, hogy inkább szavaznának meg egy muzulmánt mint egy ateistát.
2012. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szavaznék muzulmánra, biztos szépen, lassan belekezdene az ország iszlamizálásába... Elég csak a Ground Zero közelében lévő, provokatív nevű, Cordoba mecsetre gondolni. Cordobát leigázták a muszlimok és az ottani keresztény templomból az akkori világ legnagyobb mecsetét alakították ki. Épp a 9/11 helyén kell megépíteni, ez nem más mint provokáció - véleményem szerint. Mindenesetre én legszívesebben ateista elnököt választanák...
2012. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Ez hülyeség! Utálják nagyon Amerikában a zsidókat.
2012. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy én nem vagyok hajlandó heteroszexuális jelöltre szavazni. A világ vezetését végre a kisebbségeknek kell átvennie, hogy egy boldogabb, szebb, szép új világban élhessünk.
2012. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Előző! Úgy gondolod, hogy a világ kisajátítható a többség nevében? Sajnos a világunk közös...
2012. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Ulster ***** válasza:

Az utolsó és az utolsó előtti jó nagy hülyeségeket mondott, vagy csak nagyon cinikusak. Az USA Izrael szövetségese. Mit gondolsz, mégis hogyan tarthatták meg a függetlenségüket az Arab Ligával szemben, ha nem segített volna valaki külföldről? :D

Utolsónak: Igen, mert pl. Magyarországon annyira boldog lenen az élet, ha homoszexuális cigányok irányítanák az államügyeket...

2012. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hollófernyiges ***** válasza:
Én szívesen elirányítanám Ausztriát, igazán megérdemelnénk ezt négyszáz év elnyomás után.
2012. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

09:04

Hát TE, XXIII Fű János biztosan jobban tudod. Azért nézd meg ezt a közvélemény kutatást is:


[link]

2012. jún. 22. 09:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs helye a vallásnak a politikában.
2012. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!