Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európai uniós tagállamban...

Európai uniós tagállamban bevándorlókat kötelesek kiszolgálni angol nyelven?

Figyelt kérdés
Ausztriában dolgozom de a németet még csak alapszinten beszélem. Úgy gondolom sértették az emberi jogaimat így a rendőrséghez szeretnék fordulni de ez csak angolul menne. Ilyenkor mi a teendő?

2012. júl. 18. 21:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akkor ott nem volt nálam pénz. Amint haza értünk a lányom kifizette az 50 eurót. Nagyon jól tudom, hogy én követtem el bűncselekményt és meg is fizettem érte. (Bár számlát akkor is adnia kellett volna) Nem ezzel van a probléma. Hanem, hogy más tulajdonát az én autómból nem foglalhat le. Továbbá, hogy nem igazolja magát. Illetve, hogy amennyiben a lányom nem kér számlát az 50 euróról az szépen zsebre csúszik.
2012. júl. 18. 22:12
 12/23 anonim ***** válasza:
Te egy utolsó cigány vagy. Nem csak hogy pofátlankodsz, de még nagy mellénnyel is, és a végén még neked áll feljebb. Szégyelld magad, bár tudom, hogy a szégyen szó úgysem szerepel a szótáradban.
2012. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Itthon is úgy van, hogy amiről nincs számla, az a tiéd... pl. lakásban, ha neked van tartozásod, lefoglalhat bármit a rendőrség amiről nem tudod bizonyítani, hogy nem a tiéd. Hülye dolog de így van. A rendőrök is hibáztak és te is. Felesleges ezen lovagolni, lépj túl rajta.
2012. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Azért tart itt Magyarország mert tele van olyanokkal mint te vagy. Porig alázva ülsz otthon és még becsókolsz. Szánalmas vagy.. mellesleg a vitakultúrádon bőven van mit javítani! :)
2012. júl. 18. 22:21
 15/23 anonim ***** válasza:
Azért tart itt Magyarország, mert a hozzád hasonlók a legalapvetőbb szabályokat is képtelenek betartani, szégyent hozol ránk külföldön, és még a szád is nagy.
2012. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Kezdődik... "én felsőbbrendűbb vagyok mert Ausztriában dolgozom", a másik meg "rohadj meg, hogy kimentél, maradj is kint". Mindkettőtök vitakulturája hagy kivánnivalót maga után.
2012. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem az osztrák oldalakon írod ki, hogy helló, jöttem cigánykodni az országotokba, de amúgy az időm nagyon hasznosan telik?


Micsoda egy undorító állat...

2012. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kezdesz elkanyarodni a kérdés eredeti témájától nem gondolod? Ne feledd, hogy honnan jöttél, mi voltál mielőtt Ausztriába mentél. Még mindig ugyanaz az ember vagy, tehát nem érzem jogosnak azt ahogy a válaszolóval beszélsz. Te is ugyanúgy ezen a tetves helyen születtél. És nem az a legnagyobb baj amit leírsz, meg amit a válaszoló leírt, hanem az, hogy egymásnak estek... holott ugyanazt a nyelvet beszélitek mindketten. Válaszokat kaptál a kérdésedre, nincs már szükség arra, hogy bizonygasd az igazad, és, hogy ócsárold azokat akik itthon vannak. Én is megyek ki ebben az évben októberben, a feleségemmel. Végre sikerült, de nagyon remélem, hogy nem fogok olyan gyűlölettel írni a honfitársaimnak mint Te. Ha meg igen, akkor el fogok süllyedni szégyenemben.
2012. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Még annyi, hogy a válaszoló is undorító módon szólt hozzád... tehát ez őt is minősíti. A csicskával pedig csínján bánjunk... te már az osztrákok csicskája vagy, én pedig majd leszek. Amíg az ember nem magának csinálja a pénzt, addig a munkaadó csicskája marad.
2012. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ausztriában megteheti ezt a rendőr. Nem szokták, de joguk van hozzá. Örülj, hogy ennyivel megúsztad, mert van egy szabály, hogy ha valaki a helyszínen nem fizet, vagy nem akar fizetni, akkor még magasabb lehet a bírság. Ott meg nem nagyon divat ez az emberi jogos cucc.
2012. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!