Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen bizonyítékok vannak,...

Milyen bizonyítékok vannak, amik 100%ban bizonyítják a holokausztot?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem mondom h nem igaz, csak kivancsi vagyok.

Meg az olyan hihetetlen h 6 millió embert öltek meg.



2012. aug. 2. 09:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos igaz! Az emberiség szégyene! Függetlenül attól hogy milyen nemzetiségűeket gyilkoltak meg.A túlélők elbeszélései száz százalékos bizonyítékok.
2012. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Holokauszt tuti volt, nem vitatom, de az is tény, hogy a 40 évvel ezelőtti tankönyvekben még 3-4 millió áldozatról beszéltek. Hogy voltak-e gázkamrák és égetések, az sem teljesen biztos, de nem kicsinyíti a nácik bűneit, ha esetleg ,,csak" tarkónlövéssel végeztek ki embereket.


Hatmillió ember megölése amúgy nem egyedi dolog a történelemben, ezért simán megtörténhetett. Az ukrán holokausztban 7,5 millió ember halt meg, többségében éhség miatt. Tibet kínai megszállásakor 1,5 millió tibetit mészároltak le. Kambodzsában Pol Pot diktatúrája alatt a 6 milliós lakosságból 3 milliót kiirtottak, a végén már a szemüvegeseket is (hiszen értelmiségi reakciósok, ugye...). Az örmény holokauszt során a törökök egész városok lakosságát hajtották a tengerbe. Vagy ott vannak pl. a szerbek népirtásai, amik áldozatszámban ugyan alulmúlják az előzőeket, de brutalitásban, kegyetlenségben simán lekörözik őket.

2012. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a bizonyíték, hogy Németországban járva megnézheted a német haláltábort, nem a zsidók mutatják be hanem a németek, nem büszkék rá, de elismerik. Miért ismernék el, ha nem létezett volna? Például a dachaui haláltábort...
2012. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
ja csak a legnagyobb lágerre Auswitzre is az van írva hogy Arbeit machts free tehát dolgozni mentek oda és esetleg a kimerültségtől haltak meg.
2012. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
frei*
2012. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem is kell messzire menni, csak el kell olvasnod Radnóti Miklós verseit. De biztos csak viccből írta, meg biztos Abdára csak biliárdmeccsre ment 6 hónapra megállás nélkül, és olyan erősen lőtte el a társa a golyót, hogy szabályos lyukat ütött a koponyáján. Melyik a valószínűbb?
2012. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

El kellene látogatnod egy-két helyre:

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Az ember sárkányfogvetemény. A szemtanuk meghalnak, az utókor kételkedik, a harmadik világháború kitör. Ez a világ rendje. Sajnos.
2012. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
mondjuk nem csak az utókor kételkedik, már akkoriban is voltak gyanús dolgok
2012. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem kell bizonyíték, én magam vagyok, aki hallotta élőben amit egy túlélő elmondott.Ha láttátok volna a 40 kilójával, és az arca meggyözően beszélt.Feleségem együtt dolgozott két Auschwitzi túlélővel.Neki nincsenek kétségei.
2012. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!