Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen bizonyítékok vannak,...

Milyen bizonyítékok vannak, amik 100%ban bizonyítják a holokausztot?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem mondom h nem igaz, csak kivancsi vagyok.

Meg az olyan hihetetlen h 6 millió embert öltek meg.



2012. aug. 2. 09:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem érted. Tegyük fel, hogy összeterelnek 100 magyart, és mindet lelövik. Én 50 év múlva azt állítom, hogy engem is majdnem lelőttek, és a saját szememmel láttam, hogy a halottak a lelövésük utáni második percben azonnal elporladtak és lila füst borította be a mezőt (hirtelen most nem jutott eszembe jobb fizikai képtelenség), szóval fizessenek kártérítést. Ha valaki ennyire kiszínezi a történetet, hogy minél brutálisabban hasson (már ha történt vele egyáltalán ilyesmi), akkor nyilván a kártérítésre hajt. Ezzel pedig a valódi túlélőket és az áldozatok emlékét is megsérti.
2012. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 macintosh válasza:

1-es tôl kérdezem: Kire gondolsz 100%-kos szemtanúra talán Elie Wiesel-re aki a németekkel (akik millió zsidót öltek meg) inkább nyugatra menekült, minthogy bevárja a szovjet felszabadítókat?


18-as! Nem azzal van a baj, hogy kártérítést kapnak, hanem azzal hogy ezt élete végéig és a leszármazottaiknak is örökre "jár". Persze, hogy minden élelmes zsidó túlélô lett. Mondj egy másik magyarokkal történt szôrnyû tragédiát, ahol akár egyszer is kapott bárki kártérítést. Mondok ha te nem tudnál ami pont abban a háborúban történt: Délvidéki vérengzés.

2012. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

"18-as! Nem azzal van a baj, hogy kártérítést kapnak, hanem azzal hogy ezt élete végéig és a leszármazottaiknak is örökre "jár". Persze, hogy minden élelmes zsidó túlélô lett. Mondj egy másik magyarokkal történt szôrnyû tragédiát, ahol akár egyszer is kapott bárki kártérítést. Mondok ha te nem tudnál ami pont abban a háborúban történt: Délvidéki vérengzés."



A magyar állam pl. pont ugyanannyit fizetett az itthoni holokauszt túlélőknek illetve az áldozatok rokonaink, mint a Rákosiék által elhurcolt / megölt embereknek / leszármazottaiknak.

Amiben különbség van, az a más államok által fizetett kártérítések, hogy Németország (meg Ausztria és Svájc is részben) elismerte a bűnöket, és magát, mint utódot, ezért fizet kártérítést (megjegyzem, jellemzően ezek sem "örökjáradékok", hanem általában egyszeri kifizetések, amiknek itthon pl. a egy jó részét még a rendszerváltás előtt le is nyúlta a magyar állam "pénzváltás" címen...).


A szerbek vagy az oroszok pl. nem tették meg ugyanezt - de ezt akkor a szerbeken meg az oroszokon kéne leverni, mert ennek már semmi köze nincs a zsidókhoz. Mégis valahogy az egész úgy van beállítva, hogy na persze, erről is a zsidók tehetnek.

Kérdem én, hogy de ezt meg aztán meg miért?

2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, az, hogy sok magyar embernek a zsidó kárpótlásokból egyből a maga sérelmei jutnak eszébe, nem jelenti azt, hogy a zsidókat hibáztatja érte. Szerintem sem a zsidók a hibásak mindezért, hanem a szerbek, románok, oroszok, szlovákok meg persze az impotens magyar kormányok...
2012. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Utolsó, az, hogy sok magyar embernek a zsidó kárpótlásokból egyből a maga sérelmei jutnak eszébe, nem jelenti azt, hogy a zsidókat hibáztatja érte"


nem magáról az eseményekről írtam, hogy a mészárlásokról is a zsidók tehetnek, hanem a kárpótlások közötti különbségekről - itt is jött már rá példa feljebb, de máshol is egyfolytában ez megy:, hogy ha szóba kerül, hogy kárpótlás, akkor rögtön jön, hogy hát persze, bezzeg a zsidók kaptak, mert a zsidók így meg úgy...


Nem pedig az, amiről szólna az egész, hogy bezzeg a németek szembe tudtak nézni azzal, amit tettek, elismerni azt és felvállalni annak a következményeit, a többiek meg miért nem.

Pedig józan paraszti ésszel ennek kéne mennie - csakhogy itt nagyon nem a józan paraszti ész szerint mennek ezek a dolgok.

2012. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
2018. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!