Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Állandóan a Harmadik Birodalom...

Állandóan a Harmadik Birodalom bűneiről van szó és a holokausztról, de arról miért nincs szó állandóan, hogy az USA is tízmilliós nagyságrendben kínozza és írtja a föld szinte összes kontinensén a civil lakosságot?

Figyelt kérdés
Állandóan a Harmadik Birodalom bűneiről van szó és a holokausztról (kemény és megrázó eseményekre utal, tény), de arról miért nincs szó állandóan, hogy az USA kardal, puskával, rablánccal és korbáccsal, gyújtóbombával, kazettás ->időzített<- bombával, napalmmal, narancsgázzal és a történelemben (eddig) egyedül atombombával és még sok más egyéb célorientált eszközzel rendszeresen és visszatérően még közvetlenül is tízmilliós nagyságrendben kínozza és írtja a föld szinte összes kontinensén a civil lakosságot?

#bűn #puska #megrázó #állandóan #Harmadik Birodalom #bűneiről #holokausztról #kemény és megrázó #megrázó események #USA kardal
2012. aug. 9. 05:00
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és azt USA bűneit miért nem bűntény tagadni?
2012. aug. 9. 05:04
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Mert senki sem tagadja.
2012. aug. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom te hol élsz, de én folyton hallom a magyar közszolgálati televíziókban és több kábel tévén, úgy egyben en bloc is számtalanszor, és részeiben annál inkább, mert úgy szinte nap mint nap.

Kivált a háborús tevékenységük szerte ágazó ágait.


Nem tudom, ha valaki egy olyasmi dumával állna elő a Holokausztról mint ők az atombombás SZU fenyegetésekről, hát nem egyből náci lenne az illető. - mondjuk joggal. Csak itt az vam, hogy akkor a USA sem jobb mint a nácik.

2012. aug. 9. 06:24
 4/27 A kérdező kommentje:

Kivált a háborús tevékenységük szerte ágazó ágait. *


Kivált a háborús tevékenységük szerte ágazó válfajait.


Igen láthatod, a tagadás lehet idegesítő.

2012. aug. 9. 06:25
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, te hol élsz, de bizony nem egyszer bemondták, leírták, bemutatták a híradóban mit csináltak amerikai katonák Afganisztánban a foglyokkal, és hasonlókat...


De titkolják, jah...


Mondjuk ezt a több tízmilliós számot melyik ujjadból szoptad, azt nem tudom, de biztos...

2012. aug. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Megint egy holokausztos kerdes, amit NEM zsido tett fel.
2012. aug. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Akkor lehet azért fogy a magyar?Európában is írtja a jó népet és kínozza?Te alvótenorista vagy fogadok.
2012. aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Jugoszláv civilek bombázása, nászmenetek, az élelmiszer konvoj, vagy szimplán csak szerb civileket ért támadások nem számítanak?


Számtalanszor tagadják, elemzőktől a műsorvezetőkig, az USA bűneinek relativizálására pedig már nincs is szó.


A nem zsidó megjegyzésre. - Amúgy a holokauszt kizárólag valamilyen zsidóknak fent tartott különleges téma lenne, és a zsinagógákon kívül, és Bálint Zsidó Közösségi Ház féle helyeken kívül, zsidó vallási műsorokon kívül csak a zsidók közt lehet téma? Egy goy már fel sem hozhatja?


Nem vagyok zsidó ellenes.


Az "Oszd meg és uralkodj!"-tól van herótom.


Nagy tragédia a mindenkinek a hozzátartozó vagy közösségének tagjainak elvesztése. Nekem például a Második világháború magyar katonainak, civiljeinek (természetesen bele érteve a zsidókat is) elvesztése. Ez itthon max. fele részt téma, miközben nem kívántam a lengyelországi zsidók halálát sem, természetesen de az "természetesen" százszor fontosabb téma az összes közmédiában is, mint bármely nem zsidó magyarországi áldozat.


Pest amerikai és szovjet bombázok által szétbombázott civil lakosai nem téma. Szinte évek telnek el, hogy ebéd időn kívül szóba kerülnének a tévékben a "málenki robot" elhurcoltak.


Holokauszt helyet végre a közmédiában emberiség ellenes és általánosan érvényű felvetések kellenének, vagy legalább balansz. - és ez csak egy példa.


A tízmilliós nagyságrendű USA áldozatot könnyű fölismerni,

atombomba támadások, dél-kelet ázsiai áldozatok, közel-keleti áldozatok már kiadják.

2012. aug. 9. 07:37
 9/27 A kérdező kommentje:

"Szinte évek telnek el, hogy ebéd időn kívül szóba kerülnének a tévékben a "málenki robot" elhurcoltak." - Tudom oroszok tették.


Azért viszont megjegyezném, nyugaton senkit "nem zavart".

2012. aug. 9. 07:39
 10/27 asmosys ***** válasza:

Azért viszont megjegyezném, nyugaton senkit "nem zavart".



Ma is megtörténik, mégis éled az életed.

2012. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!