Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem vagyok EU ellenes, sőt,...

Nem vagyok EU ellenes, sőt, de tényleg, miért piszkálnak minket állandóan?

Figyelt kérdés

[link]


Ez csak egy példa, ott van még a Malév is, hallottam, hogy más országban (Görögo., Olaszo.) nem meszelték el a nemzeti légit, pedig ugyanúgy támogatta az állam őket, akkor nálunk miért?


Megmagyarázná valaki, vagy adna egy linket olvasni, hogy miért szállt ránk az EU?


2012. febr. 23. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert a magyarok, szálkák az EU szemében,a honfoglalás óta.Meg még az ellen kampány, a szocik részéről rátett egy lapáttal.
2012. febr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

"Mert a magyarok, szálkák az EU szemében,a honfoglalás óta."


:D

2012. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

"Megmagyarázná valaki, hogy miért szállt ránk az EU?"


OV úgy kezdte a kormányzást, hogy a qrvaannyát az IMF-nek meg az EU-nak. Namost ezt nem hagyhatják annyiban, szerintem érthető, én sem hagynám.

2012. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert a többiek betartották a szabályokat, és nem álltak neki szabadságharcozni.
2012. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem az országra szálltak rá,hanem a kormányra. Ha nem tartják be a szabályokat,akkor ez a következménye.
2012. febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Annak idején a politikusok nagyon jól tudhatták, hogy ha belépünk az EU-ba, akkor lesznek nyilván szabályok, amit illik elfogadni.Alkalmazkodni kell, beilleszkedni.És ez most nem tetszik(mellesleg az előző kormánynak is voltak olyan lépései, ami az EU-nak nem tetszett, de azok is magasról tettek az EU véleményére).

< Akkor meg mi a fenének léptünk be??? >

Nekem összességében az a véleményem, hogy nem kellett volna belépni inkább önálló értékeinket kellett volna erősíteni, fejleszteni.

2012. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a "drága" miniszterelnök" elég rendesen összetűzésbe kerül állandóan az EU-val és már azzal fenyegetnek hogy kidobnak minket onnan.
2012. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Mert a mostani magyar kormány határozottabban képviseli az ország érdekeit a nyugati érdekekkel szemben.


Ezért "piszkálják". Akkor kellene aggódnod, ha Orbán is francia becsületrendet kapna, mint Medgyessy.


"más országban (Görögo., Olaszo.) nem meszelték el a nemzeti légit"


Hanem csődbement magától. Minek veszteséges cégeket életben tartani? Nincs már szocializmus, mármint elvileg nincs, de sokak fejében még az van.

2012. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

08:56

"Mert a mostani magyar kormány határozottabban képviseli az ország érdekeit a nyugati érdekekkel szemben. "


Fidesz hatalompolitikai érdekei =/= az ország érdekei.

2012. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
8 év alatt nem tudták teljesíteni az eu 2004-es feltételeit. Úgy, hogy azóta háromszor tolták arrébb a határidőt. Ezért veszik el a 142 milliárdot
2012. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!