Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Brutto 200 ezerre mennyi a...

Brutto 200 ezerre mennyi a tgyas? Es a gyed? 120 a nettom, hogyan kelle szamolnom?

Figyelt kérdés
olvasok itt a neten mindent,de amikor azt hiszem ertem akkor masvalami összekever,es azt sem ertem hogy ha tgyas-ra megyek akkor meg fenn kell aljon a munkaviszonyom?de mi van ha a munkaltatom nem akarja fizetni,vagy nem ö fizeti?
2009. júl. 22. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Majdnem mindegyik mondatodra tudnék reagálni, de ez az oldal nem arról szól, hogy egymást szapuljuk és gyerekesen viselkedjünk (úgy van, nem úgy van), hanem, hogy segítséget adjunk a kérdezőnek. Én megtettem.


Pontozz nyugodtan, ha ettől szebb lesz a napod. Nekem ettől nem lesz se jobb, se rosszabb, meghagyom ezt másnak.


Egyébként meg ha te olyan szakmabeli lennél, akkor tudhatnád, hogy a Munka törvénykönyvében semmi nincs a gyerekek után járó támogatási rendszerről (illetve csak említés szintjén), ezek külön jogszabályban (még véletlenül sem egyben) vannak részletezve...

2009. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdekes vagy....én is azt írtam,hogy segiteni akartam nem azért ülök itt mert annyira ráérek csak közbe benézek és ha tudom segitek....amugy én se akarok vitatkozni,de ha vissza olvasod nem irtam hülyeségeket ,nem hazudtam,ugyan azt irtam mint te csak nem olyan részletessen ez nem tudom miért baj???Mind1 tudod mit nem is érdekel ez az egész már...igy segitsen az ember ,,,,,.
2009. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!