Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy közgazdásznak elhiszitek...

Egy közgazdásznak elhiszitek a valóságot, és felébredtek végre?

2012. aug. 28. 14:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem közgazdász, ez Drábik, egy külön kategória.
2012. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy más közgazdászok is ezt mondják, kedves első.
2012. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Ez az agymosott barátom, keresd csak a kifogásokat, de előbb-utóbb úgy is fel kell ébredned.
2012. aug. 28. 14:39
 4/50 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, a bankárképző intézményből kiszabadult agymosott, beprogramozott közgazdászok fel sem érnek Dárbik Jánoshoz. Ők csak droidok, önálló gondolatok nélkül.
2012. aug. 28. 14:41
 5/50 anonim ***** válasza:
56%

Végre ébresztős videó van megint! :)

Ezúttal mi a lényege a mondanivalónak a csaknem egy órás videóban?

2012. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Hát nem könnyű szembenézni ezekkel az adatokkal az biztos.


A jóhiszemű ember minden porcikája tiltakozik ellene.


És ez az ösztönös tiltakozás olykor csökkenti azt a képességet, hogy az ember felfogja és megvizsgálja a dogokat.


Kemény az biztos.


Szép lassan lett beadagolva ennek a világnak a máza, amiről azt gondoljuk, hogy valóság, ez a film pedig túl sokat és túl lényeges mázakat kapar le egy szempillantás alatt. Ez sokkoló lehet.

2012. aug. 28. 14:43
 7/50 anonim ***** válasza:
94%

Nem néztem meg a videót, mert ma nincs kedvem ehhez a témát, de a videó alatti szövegben is olvasni lehet, hogy minden országban kezdenek "felébredni".

"A felvetés, mely szerint néhány bankár mozgatja a világgazdaság egy hatalmas részét ma már nem számít igazán hírnek, több megmozdulás is jelzi, hogy az emberek kezdenek tisztában lenni a pénzvilág dominanciájával."


A jó hír, hogy a történelemben mindig egy idő után felkelt a nép és felkoncolta az elnyomót. Ha az amerikaiaknak elegük lesz az adósrabszolgaságból és rájönnek, hogy hány ingyenélő bankárt tartanak el a munkájukból, akkor darabokra bontják a Wall Streetet. Az USA kormánya már felkészült egy nagyobb lázadásra. Kíváncsi vagyok itt Európában mit fognak kezdeni az éhes olaszokkal vagy spanyolokkal.

2012. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
77%

"létezik a cégeknek egy főként bankokat tömörítő viszonylag kis csoportja, ami aránytalanul nagy befolyással rendelkezik a világgazdaság fölött."


Ebben mi az újdonság, felfedezés, világrengető meglepetés?

2012. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

7-es

Én meg el sem olvastam az írásod, az első mondatod kivételével. A magadfajták nem is értem miért írogálnak ide, mikor fogalmuk sincsen róla, hogy miről van szó.

2012. aug. 28. 15:18
 10/50 A kérdező kommentje:

"Ebben mi az újdonság, felfedezés,

világrengető meglepetés?"


Neked nem, viszont az ide írogató birkák zömének az.

2012. aug. 28. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!