Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szlovákiai srác vagyok. Nem...

Szlovákiai srác vagyok. Nem sokára érettségi. Közgazdásznak tanulok. De elakarok végezni, ápolói szakot és kimenni Ausztriába időseket ápolni. Mert rengeteg pénzt lehet érte kapni. Méltó ez 1 férfihoz? Kb 4-5 évig szeretném csinálni .

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne méltó? Kórházakban is dolgoznak férfi ápolók és nem csak a dilinyós osztályokon. Neked pénzre van szükséged. Ezt a munkát megfizetik. Ha úgy érzed, hogy emberileg vállalni tudod, nyugodtam vájd bele. Még az sem kizárt, hogy hosszú távon ezirányba fogsz szakosodni, gondolok pl. házi ellátó szolgálat vállalkozás formájában történő alapítására.
2012. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CMD ***** válasza:

Kit érdekel, hogy méltó-e?


Ha én kapnék egy ajánlatot, hogy kapok nettó 600 ezres fizetést, de a munkám, hogy szart kell lapátolni, akkor elvállalnám.

2012. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is csak egy férfi kérdezheti meg.:-)

Tudod, mi a méltatlan? Az asszonnyal eltartatni magad.

A munka nem az. Tényleg van benne pénz, de nehéz lesz, arra azért készülj fel.

2012. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedből ítélve már az alaphozzáállásod kudarcra ítél. Ha téged idős emberek ápolásánál elsősorban a sok pénz motivál, akkor hamvába holt az egész ötleted.


Természetesen nem lényegtelen kérdés, hogy mennyi pénzt lehet ezért a munkáért kapni, de ha a segítőkészség, a segíteni akarás az idős embereken nem előzi meg prioritásként a sok pénz megkeresését motivációdként, akkor jobb, ha el se kezded.

2012. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!