Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Örményország nagyon berágott...

Örményország nagyon berágott Magyarországra. Lehet ennek valami következménye?

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel a cikk állítása szerint Magyarország belekeveredett az örmény-azeri konfliktusba.

Ugye ki tudunk belőle mászni?


Mert Örményország és Azerbajdzsán viszonya a háború szélén áll.....


2012. aug. 31. 23:14
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"De világviszonylatban az emberek véleménye az, hogy örménytől, azeritől és magyartól is érdemes távol maradni."


Szerintem meg világviszonylatban a legtöbb ember le sem sz*rja, hogy mi történik ebben a 3 országban! Kezdjük ott, hogy a legtöbben azt sem tudják, hogy egyáltalán léteznek ilyen nevű országok a Földön. Akik meg halottak már e 3 országról, azok is kb. 1 hét után már nem is fognak emlékezni erre az egész kiadatás ügyre!

2012. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Szomszédos országok, vagy Európa negyvenvalahány országának többsége csak hallott Magyarországról, nem bírom a kisebbségi komplexusosokat, csak felzaklatja, milyen ünneppel fogadták a hőst, aki baltával képes volt álmában lemészárolni valakit. Harcnak, háborúnak is van íratlan etikettje. Pl. temetőben és idegen országban, ahol gondoskodnak rólunk, ott nem háborúzunk. Tétezzük fel, hogy soknak van általános iskolai végzettsége, elképzelhető, hogy "kis" magyar történelemről hallott, vagy Oszták-Magyar Monarchiáról. (Hitler is itt született).

Háborút ne Magyarországon folytassák, se a török-azeriek, se az örmények.

2012. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
41. hozzászólónak elfelejtettem odaírni, hogy Lettországban én lepődtem meg a legjobban, hogy Hitlerrel azonosították Magyarországot....nem is tudtam. A másik, hogy durván különböznek ám a történelmi könyvek is. Részrehajló, győztes oldalt támogató. Ha gond volt, mindeig minket is belekevertek rejtve. Ha lenne balhé, gondolod megint kimaradnánk? Pedig Hitlerhez sincs közünk, ugyanúgy, mint az örmény azeriekhez....szóval ezért kell figyelni. Jogszerű volt, de nem diplomatikus húzás.
2012. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az örmények nagyon eltúlozzák és neki állnak siránkozni . Például mi se álltunk neki nyavalyogni Írországnak mert nem adták ki a gázolót . Sokan mondják hogy nem összefüggő a két eset pedig nagyon hasonlítanak .

Az tény hogy akik kiadták Azerbajdzsánnak azok nem kis pénzeket rakhattak zsebre érte . De ha jogi szemszögből nézzük akkor azt csinálták amit kell viszont a másik szemszögből meg nem helyes döntés . Nem kellett volna kiadni hanem itt kellett volna letölteni a büntetését , de most már mindegy .


De én egy dolgot nem értek hogy sokan miért kezdik el nyalni az örmények seggét ? Itt azt értem hogy minek kell nekik levelet küldeni hogy együtt éreznek velük . Én egy üzenetet írnák neki a kormány nevében hogy kapják be az összes magyar fa**át .


Viszont azt sem értem ha ők megengedhetik maguknak hogy lejáratnak miért nem vágtunk vissza ? Ahelyett hogy behúzott farokkal jár a kormány . Mivel most azért őket is próbálják okolni .


" Granma Bagratján, az ellenzéki Örmény Nemzeti Kongresszus képviselője az örmény diplomácia kudarcának nevezte a kiadatást. Szerinte Örményország a hibás abban, hogy nem volt képes felvilágosítani a magyarokat: nem szabad így cselekedniük. "Hol volt Örményország, mint állam, a külügyminisztérium, a nemzetbiztonsági szolgálat, a védelmi minisztérium, a nemzetbiztonsági tanács, a nagykövetség és a többi hivatal? Hol volt Örményország, amikor Azerbajdzsán megegyezett Magyarországgal Safarov kiadatásáról?" - tette fel a kérdést a politikus. "

( [link] )

2012. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj, de ez előre eltervezett aljas indokból elkövetett gyilkosság, a másik nem direkt, ugyanakkor figyelmetlensége miatt gázolt, kerülte el a felelősségre vonást. Örmény miniszterelnök napokkal ezelőtt hívta fel Navracsicsot, hogy az azeriek hősként tekintenek rá, kegyelmet fig kapni, kérem ezt ne tegye meg.

Megtette. Azerbajdzsán pedig szégyellje magát, lagalább várhatott volna egy évet, amíg ott kiengedik.

Örmények is meggondolatlanok, olyat mondani, hogy Magyarországnak nem bocsátunk meg soha az még durvább, mint a diplomáciai megszakítás, mert ez azt jelenti, hogy 200 éve leteltével sem kívánnak kapcsolatokat kiépíteni olyan miatt ami nem a magyar nép hibája.

Ezek után és zászlóégetés után, amit a hatóság végignézett, tényleg nem kell nyalni. Kereszténységtől én meg nem hatódok meg. Sohasem voltunk pogányok, egyházat, elnyomást kaptunk, nem kereszténységet nyugattól. Máshogy neveztük a dolgokat csupán, pl. boldogasszonynak, atyának, stb. Sőt szerintem primitívebbek a nyugatiak sok szempontból. Az, hogy gazdag kapitalisták az más dolog...

2012. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!