Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az örmények miért csinálják ezt?

Az örmények miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Zászlót égetnek, megszakítják a kapcsolatokat Magyarországgal, gyűlölködnek stb...

2012. szept. 1. 20:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

"mert mit csináltunk? Biztosan nem olyat, h köpködjenek, zászlót égessenek, meg gyűlölködjenek..."


Végül is nem. Én is úgy gondolom, hogy te olyan helyesen járnál el, hogy ha az anyád gyilkosát tételezzük fel Kínában fognák el, akkor a kínai kormánynak, miután szabadon bocsátotta, virágcsokrot és bonbont küldenél köszönőlevél kíséretében.


Ám nem vagyunk egyformák mi emberek, és sajnos (mint előbb már tisztáztuk) az örmények olyan vérengzőek, hogy ők szerették volna a gyilkost saját törvényeik szerint elítélni.


Hát Istenem! Az örmények már csak ilyen vérengzőek...

2012. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, érdekes jogi kérdések ezek. Nekem az alábbi vicc jut eszembe róla:


Vizsga van a jogi egyetemen, egyik hallgató azt mondja:

- Professzor Úr, nem tudom a tételt. De van egy ajánlatom. Ha tudok kérdezni olyan jogi kérdést, amire nem tudja a választ, akkor beírja nekem az ötöst.

- Kollega, a pofátlansága határtalan, de hát legyen! Hadd hallom.

- Mondja meg nekem, mi az, ami egyszerre törvényes, de nem jogos, jogos, de nem törvényes, és ami se nem jogos, se nem törvényes?

Megy a nagy fejvakarás, pörögnek a kódexek, de végül feladja a tanszék, és beírják az ötöst a diáknak.

A következő vizsgázó azt mondja:

- Professzor Úr, én se tudom a tételt. De nekem is van egy ajánlatom: ha megválaszolom az előbbi kérdést, akkor beír egy kettest.

- Hát mi van ma magukkal! De hát legyen, kíváncsian várom én is!

- Hát először is, az, hogy a professzor úr 70 éves, de egy 20 éves felesége van, az törvényes, de nem jogos. Az, hogy ezt az asszonykát az előző vizsgázó kúrogatja, az jogos, de nem törvényes. És végül, hogy mindezért ő ötöst kap, én meg kettest, az se nem jogos, se nem törvényes..!

2012. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Oké egy gyilkos. De Magyarországnak ehhez mi köze? Kiadta a gyilkost, törvényesen, máshol is volt már ilyen. Az más kérdés h az azeriek nem ítélték el. Az örmények meg lejárattják magukat...
2012. szept. 1. 20:42
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

"Oké egy gyilkos. De Magyarországnak ehhez mi köze? Kiadta a gyilkost, törvényesen, máshol is volt már ilyen. Az más kérdés h az azeriek nem ítélték el. Az örmények meg lejárattják magukat..."


Hát tündérke, nem esküdnék meg rá, hogy az örmények jobban lejáratták maguk egyszál zászló elégetésével, mint a mi kormányunk az országot egy népirtás támogatásával, de hát te tudod. Minden embernek más az értékrendje.


Elvégre az egy "MAGYAR" zászló volt, a hullák meg csak örmények...

2012. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

Magyarország tudta,hogy az azeriek felfogják menteni a gyilkost,mert jogosnak tartják a gyilkosságot.

Ezért baj,hogy kiengedtük a gyilkost.

Érdekes,hogy Dánia ma sem adta ki nekünk a gázolót. Pedig ez is "jogos" lenne!

2012. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha semmi közünk az egészhez, és ki akartuk adni, miért nem az örményeknek adtuk ki? Szerintem azt mindenki leszarná, hogy utána meg az azeriak pampognak, mert akkor legalább az igazság mellettünk lenne, de így mi van mellettünk?

Semmilyen téren sem származott ebből előnyünk. Az USA bírálja a magyar államot, az örmények utálnak minket mint a szärt, morálisan is vérlázító döntés volt. Egyedüli jó, hogy Azerbajdzsán most akkor szimpatizál velünk, hurrá!


A gyilkost nem a gyilkos cimboráinak kell kiadni, hanem az áldozat barátainak. Akkor ott ítélet lesz nem kegyelem.

2012. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

Egy ismerősöm katonáskodott azeriekkel és örményekkel is és ő az örményekről volt mindig rossz véleménnyel, nem kéne szerintem szentté avatni őket.

A zászlóégetésből azért az is látszik , hogy tudnak agresszívek lenni - persze ez nem általánosítás, nyilván emberfüggő a dolog, de nem túl stílusos tett, mint ahogy a magyar kapcsolatok azonnali befagysztása sem.


Arról miért nem beszélnek, hogy hány ezer menekültet fogadtunk be ?


Egyébként azt is olvastam valahol ,hogy az az örmény katona, akit megölt, az megölte ennek az azerinek a családtagjait , tehát a megölt örmény is egy gyilkos volt.

Akkor meg mit véditek annyira ?


Ráadásul 10 éve volt már nálunk börtönben, ült már egy csomót, mielőtt kiadtuk.


Az ír gázoló egyébként semmit sem ült saját hazájában, arról pl. mégsem cikkeztek semmit sem külföldön. Magyarországot mindig mindenből negatívan hozza ki a külföldi sajt.


Az eszeveszett Orbánozás helyett megvárhatnánok, mi a ügy háttere, mert csak acsarkodik egy csomó mindenki, miközben alig tudunk valamit az egészről.

2012. szept. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

az azerbandzsániak hivatalos levélben azt hazudták, hogy náluk is folytatni fogja a büntetés letöltését az illető, tehát a kormány jogszerűen és jóhiszeműen járt el a kiadással:

[link]

2012. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%
Azt a mi kormányunk is tudta, hogy hazudnak. Ennek ellenére adták ki.
2012. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem a felháborodást meg az elhatárolódást, egyrészt mert baromi egyoldalú volt a tájékoztatás /"kiszivárogtatás" (azt pl. sehol nem írják szinte, hogy a gyilkosnak a családját megölték és ezért ölt, illetve

egyáltalán nem bizonyított az sem, hogy tényleg sáros-e benne a kormány, mégis az összes baloldali újságíró tényként közölte mindezt. Nem kéne hozzá előbb bizonyítékokat szerezni ?


És ha igaz is ez az egész, és bármilyen téren jól járunk vele, az miért kelt bennetek ekkora felháborodást ? A politika tényleg ilyen, az ország szar helyzetben van , a halotton úgysem lehet más segíteni, szóval maximum a halott családjának fog rosszul esni a dolog. Ugyanakkor a baltás családja meg örülhet neki.

Hirtelen mindenki olyan szent és erkölcsös és keresztény lett a fórumokon meg a facebook-on, pedig ugyanúgy parasztvakítás ez is, jó kis támadás a baloldaltól a kormány felé.


Nem hiszem, hogy emiatt kéne ajvékolni meg Orbán lemondatását követelni, dehát az meberi hülyeség határtalan..


Ha népszavazás lett vonla pár hete, hogy kiengedjük-e, a többség azt mondta volna, engedjük ki és azon lettek vonla felháborodva, hogy miért a mi pénzünkből tartották el 8 évig, miért nem vitték már el innen 8 éve..


Tipikus magyar mentalitás.


És nem hiszem, hogy a halott hozzátartozóin kívül bárkinek is tényleges erkölcsi vagy lelki károkat okozott volna a történet...


Amúgy a temerini fiúk ügyénél, Tóásó Elődnél, az ír gázoló ügyénél ...stb. miért nem alakult ekkora felháborodó tömeg ??

Ráadásul ezt az örményt már nem lehet feltámasztani, 8 éve halott. Tóásóért miért nem tüntetünk minden nap ??

Akkor lenne nekem ez az egész hiteles, ha az emberek minden ilyen esetnél felháborodnának és tüntetnének, de így ..?!


Persze más dolog gázolással ölni és más baltával , az biztos, de a baltás gyilkosnak valószínűleg pszichés problémái lehetnek a családja kiírtása miatt, szóval az azeriek felelősségének tartom, hogy nem vették rajta észre az orvosok még mielőtt Magyarországra jött, hogy elmebeteg és bosszúra hajlamos.


Az egész lejáratás meg a fröcsögés kormány elleni agitálás..

2012. szept. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!