Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Külföldön mit gondolnak a...

Külföldön mit gondolnak a magyar-roma ellentétről?

Figyelt kérdés

Mennyire látják a helyzetet, mi jön le nekik?

Az,hogy a magyarok a szemét rasszisták vagy ,hogy igazunk van?

Csak mert a tv-ben mindig csak az megy,hogy a gárda kivonult,rettegnek a romák, meg,hogy voltak a romák elleni gyilkosságok is.

De ez egy átlagos mondjuk németnek lejön,hogy ennek van oka is?

Mert azért egy román vagy egy szlovák jobban átlátja miről van szó hisz ők is küzdenek hasonló problémákkal,de úgy összességében a külföldiek mit gondolnak?



2012. szept. 11. 15:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Es meg annyit hozzatennek, hogy nem a szomszedos orszagokrol beszelek. A szomszedos orszagoknak altalaban bajuk van egymassal a vilagban! Nem szeretik egymast, nem csak Magyarorszagon es a kornyezeteben.Persze lehet nem szeretik a magyarokat mindehol, azt nem tudom, mindehol nem jartam en sem. Biztos vannak orszagok akik maskep velekednek, de az atlagember tudja, hogy a politika nem fogja tukrozni a kisembereket. Lehet megint lepontozni annak aki a nagy magyar szappanbuborekban el, es amit irok azt eleve hulyesegnek tartja!
2012. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

A franciák lassan kezdik felfogni, mi is böki a csőrünket a cigányokkal kapcsolatban.

A németek az arabokkal és a feketékkel küszködnek hasonlóképp.


Eddig rasszizmusról vartyogott a liberális Nyugat, hát most megtapasztalja a bőrén azokat a problémákat, amire itthon a rasszizmus bélyegét sütik rá.

2012. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
4%

"Eddig rasszizmusról vartyogott a liberális Nyugat, hát most megtapasztalja a bőrén azokat a problémákat, amire itthon a rasszizmus bélyegét sütik rá."


tegyük hozzá hogy nálunk és europában is a liberálisok bizony ugyan úgy szembenéznek a problémával és meg akarják oldani!


De egész europa elítéli mondjuk a Jobbikot akik nagyrész kiírtani, gettóba zárni, kiírtani akarják a cigányokat!


Azért olyan normális embert keveset találsz aki egyetért velük!


A liberálisok olyan megoldást keresnek amivel nem kell kiírtani népeket, vallásokat!

A Jobbikosok meg nem vacakolnak ezzel, a "végső megoldást" akarják...


Ha szerinted ez a megoldás hát gratula!

De ne hivatkozz a nyugatra hogy ott ezt bárki akarja a nácikon kívül mert az hazugság!!!

Pláne nem a svédek(mint amit valaki ide írt) mert az aztán már pláne nincs így! Ők aztán nem az a népkiírtós fajta...

2012. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Külföldön élő : én is éltem külföldön és élnek több országban rokonaim. Remélem, megérted, hogy nem egyezik a véleményünk és a tapasztalataink..
2012. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok Jobbikos, de szeretem, ha az igazságról beszélünk :


"De egész europa elítéli mondjuk a Jobbikot akik nagyrész kiírtani, gettóba zárni, kiírtani akarják a cigányokat!

Azért olyan normális embert keveset találsz aki egyetért velük!

..

A Jobbikosok meg nem vacakolnak ezzel, a "végső megoldást" akarják... "



Elég gáznak tartom, hogy 4-5 éve létezik ez a Gárda-jelenség , évek óta beszélünk itt, a gyakorin is mindenféle pártról , a Jobbikról is, és még mindig vannak, akinkek még 4-5 év után is kényelmesebb dolog valótlanságokkal érvelni,rásütni másokra egy bélyeget, mint szembenézni a saját előítéleteikkel.


Senki nem fogja Magyarországon kiírtani és gettóba zárni a romákat, se az mszp, se a fidesz, se a jobbik.


Ez az, amivel egy normális embernek tisztában kell lennie, szerencsére ez még pártfüggetlen és egyénfüggő dolog..

De mint ahogy most is láthattuk, egyes ballibek soha nem a valóságról beszélnek, átalakítják azt a saját érdekeiknek megfelelően.

2012. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%
Ja, és a rasszizmus az előítélettel kezdődik, azzal ,aminek te is az útján vagy..
2012. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
12%
Jo, akkor csak pontozzatok le az embereket mert nekik mas a tapasztalatuk, es savanyodjatok be a kis vilagotokba! Meg ha nem is ertunk egyet, nem kell lepontozni azert mert en ezt a reszet tapasztaltam a dolgoknak. Ide se jovok tobbet.
2012. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagyok túl indiszkrét, föltenném az az egyszerű kérdést, hogy a kommentelők közül hányan laknak cigányok között, közelében, hányan érintkeznek nap, mint nap cigányokkal, hányan vannak, akik nem csak fényképről, tv-ben láttak cigányt, hanem élőben is?


Tessék föltenni a kacsókat.

Csak annak a válaszát fogadom eztán hitelesnek, aki a közvetlen környezetükben él, illetve élt valamikor.

2012. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ennyi, utolsónál a pont.


Egy miskolci.



U.i.: A liberálisok szerint a "szocializáló programok" és az "anyagi támogatás" a megoldás, ergo milliárdok kib*szása az ablakon csak azért, hogy gyakran írni-olvasni nem tudó nyomorultak szavazatait megvegyék.

Bármelyik "állatvédő" leköltözhet közéjük, hogy végre a saját bőrén tapasztalja a problémákat.

2012. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

25-ös


Rendben.

Akkor azt kérdem hogy van benned elég tartás hogy akkor leírd a 29-esnek hogy az ő általa leírt dolgok szintén nem fedik a valóságot?

csak mert ha a Jobbikot megvéded de nem vagy jobbikos akkor a másik oldalt is meg kéne...

Bár van egy olyan érzésem hogy "nem jobbikosként" te valahogy szintén úgy gondolod hogy egy átlag liberális(mint én) csak segélyezni akar és kész! pedig sokszor leírtam itt is hogy a liberálisok nem így gondolkodnak...

Nálad a lépés!

2012. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!