Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő véleményről a magyarokkal kapcsolatban? Valami régebbi kérdésben találtam az oldalon.

Figyelt kérdés

"A magyarok nem törekszenek arra, hogy magyaros kajákat egyenek, nem figyelnek arra, hogy magyar zenére bulizzanak, nem tartanak semmilyen szép magyar szokást (kántálás, betlehemezés stb.), nem dobban meg a szívük márc. 15.-én, legtöbbjüknek fogalmuk sincs, hogy Erdélyt vagy Trianont eszik-e vagy isszák stb.


Ezért sikeresebbek a cigányok, mivel ők hallgatják saját zenéiket, cigány kajákat esznek, összetartóak, rendelkeznek identitással, a magyarok azonban már sajnos nem. Tisztelet a kivételnek természetesen !"



2012. júl. 26. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Na ezzel egy rész igaznak tartok másik felét pedig hazugságnak. A cigányok tény hogy összetartó de a magyar ember azért nem mert születésünk óta a kapitalizmusnak ez a kínszenvedős rendszere azt neveli mert elkorcsosult orbán és a világ ezt akkarja hogy eltöröljenek minket a föld színéről legalább is az országot. Nem nemzeti identitásra nevelik a gyerekeket, azt tanuljuk vagy is éreztetik hogy szégyen magyarnak lenni, a külföldit részesítít előnyben lásd cigány segély és társai
2012. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
A cigány külföldi?
2012. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaz. Ez nem a politika hibája! A magyar ünnepeket,szokásokat a fiatalok nem tartják. Helyette az amerikai Valentin napot,Halloweent, vagy karikagyűrű helyett a lánynak köves gyűrűt adnak.

A népdalok,a magyar nóta ciki,még lakodalmon is. Inkább valamelyik menő együttes zenének nem nevezhető ricsaját hallgatják.

Elég szomorú.

2012. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Ez igaz, de azért ezt már ne fogjuk Orbánra. A kommunizmus óta megy ez, hogy háttérbe szorítják a nemzeti kultúrát, a vallást. Mert amelyik népnek nincs vallása, kultúrája, könnyebb elnyomni, beolvasztani. Nem véletlenül rombolták le a Nemzeti Színházat is, arra hivatkozva, hogy ott épül a metró. És épp Orbán építtette újjá. Nem védem én, nekem is elegem van belőle, de nem lehet mindent őrá fogni. Sajnos nem így nevelték már a szüleinket sem. A mai gyerekek meg már a Himnuszt sem tudják elénekelni.
2012. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Minek is a vallást ápolni?A kommunizmus mit írtott ki?Épp azt a sötét dumát nyomod amit az orbán a napokban.Tömény hülyeség.
2012. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor miniszterlenökúr ezt mondta a kommunistákra és liberálisokra, akik üldözték éveken keresztül a magyar kultúrát és a jó magyar embereket:"27 nap van csak hátra, az ellen kezdhet csomagolni. Az az ellen, amely legszívesebben egész Magyarországot begyömöszölné egy nokiás dobozba, aztán offshore cégeibe mentené ki. "
2012. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

A kommunizmus mit írtott ki?

Mit nem?

Pol Pot ezreket öltetett halomra csak mert tudtak írni olvasni. A sors fintora, hogy vietnámi elvtársai söpörték ki Kambodzsából.

Észak Koreát totális nyomorban tartja az "egyenlőség" rendszere amely elvileg nem ismer különbségeket.

De ajánlom számodra Che Guevara naplóját amit saját kezűleg írt, alaposan beszámol kiket hogyan és miért végzett ki saját kezűleg.

2012. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, és nem csak amiatt, mert valótlanságot állít; nem ettől lesz valaki sikeres. Egyébként nekem nem az jön le, hogy a cigányság története egy sikertörténet lenne.
2012. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
29% első egy két erőltetett beköpésed még csak csak elment de most már állítsd le magad.
2012. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

álljon meg a menet, demokrácia van!!! szóval a véleményemet elmondhatom, mert demokrácia van!!!

a kommunisták si elmondjáka véleményüket én is, akkor mit pattogsz? itt nem öljük egymást csak véleményt mondunk! úgyhogy te vegyél vissza!!!!

2012. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!