Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy hogy Magyaro...

Csak én érzem úgy hogy Magyarországon egyre rosszabb a helyzet? Meddig bírják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

szerintem először kifacsarják az embereket aztán meg lehúzzák a süllyesztőbe. egyre kevesebb a munkahely, már csövesnek se lehet lenni, visszamenőleg törvényeket hoznak hogy elvegyék a végkielégítést, a bírókat eltávolítják hogy az ő bíráik legyenek a helyükön. stb a lista csak bővül.


én várom hogy legyenek lázongások, hogy szétkapjanak az emberek egykét bevásárló központot a kajáért. persze a fejesek érinthetetlenek hiszen tudják mit csinálnak és van magánhadseregük is. egy golyóálló fal mögött állnak miközben puskaporral játszanak, de az egyszer csak felrobban. remélem nagyot fog szólni és átviszi az üveget.


2011. ápr. 19. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekem jobb. a családi adókedvezménnyel sokkal több pénzünk marad és egyébként nem változott a megélhetésünk.

az ellen pedig semmi kifogásom,hogy az iróasztal mögött ülő 100 kilós rendőrt ne engedjék 40 évesen nyugdíjba, és az ellen se tiltakozom, hogy a rokkantságit visszavették a teljesen egészséges szomszédtól.

2011. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Hulljon a férgese!Úgy vannak vele,hogy az életképtelen "egyedek"nem jók semmire,és csak költeni kell rájuk,és ezért is hoznak ilyen törvényeket,intézkedéseket,amikkel még inkább ellehetetlenítik őket !Már csak a munkatáborok hiányoznak,talán ez megoldaná,a munkahelyek hiányát:(
2011. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem kell túlozni.
2011. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

"Csak én érzem úgy hogy Magyarországon egyre rosszabb a helyzet?"


Nemcsak te, hanem rajtad kívül a többi Kádárt visszasíró kommunista is.


De kisebbségben vagytok és ott is maradtok.


Kádár nem támad fel, ezt meg kell érteni és el kell fogadni.

2011. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekem jobb. a családi adókedvezménnyel sokkal több pénzünk marad és egyébként nem változott a megélhetésünk.

az ellen pedig semmi kifogásom,hogy az iróasztal mögött ülő 100 kilós rendőrt ne engedjék 40 évesen nyugdíjba, és az ellen se tiltakozom, hogy a rokkantságit visszavették a teljesen egészséges szomszédtól.



Mennyivel?

Te tudsz számolni, vagy 8 gyereked van és 600 e keresel?


[link]


Másold be és ne beszélj ostobaságokat arról a néhány ezer Ft ről.


És majd akkor mitszólsz, ha ebbe az üötembe mennek tönkre a kisvállalkozók és nem lessz miből kifizetni még azt a keveset sem!

2011. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

""Nemcsak te, hanem rajtad kívül a többi Kádárt visszasíró kommunista is.


De kisebbségben vagytok és ott is maradtok.



Na te vagy még egy elmebeteg!

Szóval akit a vállság és a fidesz egyszerre sújt az Kádárista?


OSTOBA VAGY.


De majd te is rádöbbensz, mert ebből a gazdaságpolitikából hatalmas bajlessz, nem kell hozzá sok idő!


Ember! Sorra mennek tönkre a KKV-k.


Jahh hogy te nem kkv s vagy?


De ha nem lessz meg a tervezett adóbevétel a sok csőd miatt, akkor a te beled is kifogja a fidesz gángatni, ebbe biztos lehetsz!

2011. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

kedves 17:30

3 gyerekünk van és a férjemmel együtt kb. egymilliót keresünk havonta. 150-170 ezer forinttal több marad minden hónapban.

2011. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
egyébként ha csak 300.000-t keresnénk akkor is havi 70.000 forint lenne.
2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dick Esmen ***** válasza:
54%

kedves 17:30

3 gyerekünk van és a férjemmel együtt kb. egymilliót keresünk havonta. 150-170 ezer forinttal több marad minden hónapban.



azt a rohadt,én 135 ezret kapok,a testvéremet aki mérnök félévente vagy kifizetik vagy nem(és van egy felesége meg 2 gyereke)

2011. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

ma 18:58


Na mi van, baloldali, irigykedsz?


Most már nem viszi el a kulákokat az ávó, szóval kár bosszankodni.

2011. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!