Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan ország, ahol sikerül...

Van olyan ország, ahol sikerült szemmel láthatóan csökkenteni az antiszemitizmus mértékét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Sok országban nem olyan antiszemiták az emberek, mint nálunk. Tehát nincs,amit szemmel láthatóan csökkenteni kellene.
2012. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Mit jelent az hogy szemmel lathatoan? Tudtommal nincs ilyen szociologiai kategoria, es nincs megkulonboztetve szemmel lathato es szemmel nem lathato antiszemitizmus.


En pedig szemely szerint soha nem lattam meg a sajat szememmel semmilyen zsidoellenes megnyilvanulast, tehat ebbol kiindulva Magyarorszagon nincs antiszemitizmus.


Kerlek pontositsd a kerdesed.

2012. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nincs olyan napom, hogy bele ne ütköznék ilyen kijelentésekbe: zsid.bérenc, zs.dóbűnöző, met...fa..ú,stb stb. Tudom kedves 2-es "válaszoló" nem szoktunk kijelentésekbe ütközni. :) Kérlek szépen ezek után se válaszolj, hátha lesz valaki aki megérti a kérdésemet.
2012. okt. 9. 16:48
 4/27 A kérdező kommentje:
"En pedig szemely szerint soha nem lattam meg a sajat szememmel semmilyen zsidoellenes megnyilvanulast, tehat ebbol kiindulva Magyarorszagon nincs antiszemitizmus. "-Én mutatok ha megengeded: [link]
2012. okt. 9. 16:50
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
En is vehetek egy domain nevet es felrakhatom ra minden nap hogy utalom a zsidokat mert gorbe az orruk es sok a penzuk, ettol meg egyreszt nem lesz igaz amit azon az oldalon allitok, masreszt pedig attol meg Magyarorszagon nem lesz zsidoellenes hangulat. Ugyhogy ne farassz ilyen kurucinfos linkekkel mert abszolut nem legitim hitforras. A kerdesed pedig tovabbra is ertelmezhetetlen, miutan a "szemmel lathatoan" egy erosen szubjektiv mertekegyseg.
2012. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Ozmium42 ***** válasza:
68%
Lehetséges, hogy kényszeríts valakit, hogy szeresse azt, amit utál?
2012. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Te azt mondtad, hogy Magyarországon nincs zsidóellenes megnyilvánulás. Én felraktam ide neked egy linket, ami önmagában egy zsidóellenes megnyilvánulás. Ezek után te közlöd, hogy az nem hiteles hírforrás. És én fárasztalak...
2012. okt. 9. 17:17
 8/27 A kérdező kommentje:
"a "szemmel lathatoan" egy erosen szubjektiv mertekegység-nem kértem adatokat ha jól emlékszem
2012. okt. 9. 17:19
 9/27 A kérdező kommentje:
Mármint számadatot nem. Országnevet írj vagy menj innen, és ne válaszolgass ide.
2012. okt. 9. 17:20
 10/27 anonim ***** válasza:
44%
Van: Izrael. De még ott sem jelentősen.
2012. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!