Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan ország, ahol sikerül...

Van olyan ország, ahol sikerült szemmel láthatóan csökkenteni az antiszemitizmus mértékét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 16:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egy fenét ozmium! Ha így lenne, nem kötöttél volna bele távol élő kommentjébe, aki valóban a semlegességről írt. Te arról írtál, hogy vagy utálod a zsidókat, vagy ők utálnak téged, még ha semleges is vagy. Ez nyilvánvaló hazugság.
2012. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk antiszemitizmusnak?


Mert ahány ember annyi magyarázat létezik erre a fogalomra

2012. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Antiszemita az, akit a zsidók utálnak! :)

Ez alapján az antiszemitizmus fogalmán még elmélkedek. :)

2012. okt. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Aha értem


Akkor fogalmam sincs hogy miért antiszemitáznak le engemet amikor nem utálom őket csak az igazságot mondom el róluk


Valójában tisztelem őket hogy mennyire okosak és intelligensek mivel ennyire hülyíteni tudják az egész világot

2012. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit linkeltél, azért érdekes, mert ott a cikkek véges végig azt taglalják, hogy a zsidók épp hol és hogyan ártottak embertársuknak.

Szerinted ezt leírni antiszemitizmus?


Vegyünk egy valós példát, new york-i pedofil rabbi, akit láncon vittek el. Ezt leírta sok sok újság, akkor az antiszemita? Vagy antiszemita az egész USA törvénykezés?


Én középiskolában voltam amúgy olyan közegben, ahol naponta hallottam a zsidrák és hasonló kifejezések tömkelegét, én is nagyon untam amúgy. Most már más a társaságom, és semerre sem hallok ilyeneket.

2012. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Nos kérdező, észrevehetted volna, hogy Magyarországon az antiszemita kifejezés politikai kifejezés és most minden magyarra ezt mondják, ha valaki nem ért egyet Izrael-el.


Pl. Ha egy magyar mszp-s, szdsz-es nem csak kampányolna az antiszemitizmus ellen (heh).

Akkor már régen azok kéne sírniuk a tévében, hogy Nyugat-Európában mekkora az antiszemitizmus.


Ugyanis a mai nyugat európai liberális pártok (egyébként még Izrael liberálisai is) erősen kritizálják Izrael tetteit, míg a konzervatív/keresztény/nacionalista pártok, erősen kritizálják az arab világot/iszlámot.


Szóval mivel az antiszemita az is aki a szemita népcsoportba tartozó arabokat utálja, akkor a nyugat Európában politikai szinten dupla annyi "antiszemita" van. Legalábbis ezt kellene mondania az mszp, volt szdsz politikusoknak, ha a "magyar terjedő antiszemitizmus" nem csak kampány lenne náluk.

2012. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nagyon viccesnek tartom, hogy a volt náci uralta országokban (Német-Osztrák-Magyar) mennyire divat lett, hogy azzal próbálják lejáratni a másik pártot, hogy a pártban ez-meg-az-meg amaz antiszemita és hogy az egész pártja náci antiszemita(már az is röhejes, hogy a nemzet szocializmus összemosódott az antiszemita fogalommal)
2012. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!