Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan ország, ahol sikerül...

Van olyan ország, ahol sikerült szemmel láthatóan csökkenteni az antiszemitizmus mértékét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 16:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%

"Te azt mondtad, hogy Magyarországon nincs zsidóellenes megnyilvánulás. Én felraktam ide neked egy linket, ami önmagában egy zsidóellenes megnyilvánulás"


Valóban felraktál egy amerikai linket. De hogy jön ez a kérdéshez?

2012. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Izraelben. Az antiszemiták nagy részét vagy kiirtották vagy elüldözték. Bár az Izrael területén élő palesztinok körében még most is erős az antiszemitizmus, tudja a rosseb miért.
2012. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
A 2. világháborús Németország, rögtön a háború utáni években.
2012. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

17:42:


Ezért írtam, hogy ott talán sikerült csökkenteni. De hát az egész világot mégsem irhatják ki, mert akkor ki dolgozik?

2012. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%

Van - Grönland, ahol az eszkimók elsöprő többséget alkotnak, a zsidók részaránya 0 %, itt eleve 0 az antiszemitizmus.

O % az antiszemitizmus, mert az mindig egyenes arányban áll az adott országban élő zsidók számával és befolyásával.

2012. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 tavol elo ***** válasza:
60%

"Ozmium42 válasza:


Lehetséges, hogy kényszeríts valakit, hogy szeresse azt, amit utál?


A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad"



Vegul is pont ez a fajta gondolkodas mergezi magyarorszagot. Szerinted ha valakit nem kellene utalni azt mar csak szeretni lehet? Vagy eppen ha nem szeretjuk akkor mar e gybol gyulolni kell? Leteznek kozeputak is megha oly hihetetlenul is hangzik! pl en nem szeretlek teged de nem is utallak! Ezt fel lehet fogni epp esszel? Vagy ez mar tulhalad mindenfele racionalis gondolat meneten? Nem vedem a zsidokat ahogy aciganyokat se es magyarokat sem, nem is gyulolom oket ahogy nem is szeretem oket es ez igaz minden nepcsoportra! Nekem csak a csaladom szamit es az ismeroseim barataim, arra meg merfold magasrol teszek, hogy ki milyen szarmazasu, vallasu! Ha engem elfogad en is elfogadom, viszont ugy vagyok vele ha valaki utal engem es nem is ismer azt se fogom gyulolni! A gyulolet megmergezi a lelket es eltompitja azokat a dologkat amiket helyette szeretni is lehetne! Tul sok energiat hasznalnak fel az emberek masok gyuloletere holott ezt az energiat annyi szep dologra lehetne hasznalni!


Peace And Love!

2012. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Ozmium42 ***** válasza:
56%
Távol élő, felhívnám a figyelmedet, hogy nem kell utálnod a zsidókat, elég ha "nem szereted" őket, vagy ők utálnak téged, és máris passzív vagy látens antiszemita vagy és potenciális holokauszt relativizáló :) Üdv a valóságban.
2012. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
7%

"felhívnám a figyelmedet, hogy nem kell utálnod a zsidókat, elég ha "nem szereted" őket"


Aztán meg csodálkozunk, hogy olyan a fogadj isten, mint az adjon isten...

Persze, ha egy zsidó csak "nem szeretné" a magyarokat, az már a legvéresszájúbb magyarellenességnek lenne titulálva.

2012. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Ozmium42 ***** válasza:
Én az abszolút semlegességre céloztam! Nem kell kiforgatni a szavaimat.
2012. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Van. India, Japan, Kina.

Az USA-ban, Kanadaban, Ausztraliaban epp a filoszemitizmus nott, azaz kedvelik a zsidokat, kulonosen az izraelieket.

2012. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!