Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitler helyében mit tettetek...

Hitler helyében mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miután hatalomra kerültetek volna.
2012. okt. 17. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem próbáltam volna meg nálam erősebb országokat megtámadni. Amikor már bepörgött a gazdaság nem kerestem volna bűnbakokat akiknek a kiírtására nem költöttem volna el egy csomó pénzt. Aztán amikor kitör a háború mert akkoriban csak idő kérdése volt, akkor nem léptem volna be egyből hanem megvártam volna hogy hogyan alakul a helyzeté s megpróbáltam volna a jó végére állnia dákónak.
2012. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
A "maradék" zsidóval buliztam volna egy jót
2012. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
megmaradtam volna Francia országba.
2012. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én nem foglalkoztam volna a zsidókkal meg az egyéb kisebbségiekkel, hanem minden erőmet arra fektettem volna be hogy az elfoglalt területeket nagymértékben megtudjam tartani és akkor lezártam volna az egészet és belső fejlesztésekbe fektettem volna be minden létező energiát és szövetséget kötöttem volna a nagyobb hatalmakkal, a kisebb normális országokat szövetségesként vettem volna be, főleg ha az adott helyen jó termőföld vagy gazdag nyersanyag kínálat van.
2012. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Igazából a 3. birodalmat kezdtem volna építeni

Mert a tervrajz ugye elkészült, csakhát késő volt belekezdeni már

Olyan színvonalra húztam volna fel hogy ihaj :)


Az olyan etnikumokat akik félelemben tartják a másikat, és élősködnek, vitettem volna Szibériába dolgoztatni őket, persze olyan munkával aminek semmi értelme nem lenne, csak hogy szenvedjenek


Amúgy sajnos mi isszuk a levét annak hogy nem ért révbe, sok sok elképzelése

Ezt nem képesek felfogni sokan, pedig ha jócskán tovább élt volna, nem lenne a világon szerintem nyomorgás, mert megegyeznének

20/F

2012. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolgot. Felkelek hatodikán, akkor is ha fáj a fejem.
2012. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nem próbáltam volna meg nálam erősebb országokat megtámadni. "


No ez az egyetlen amit még ő sem próbált. :)

2012. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az olyan etnikumokat akik félelemben tartják a másikat, és élősködnek, vitettem volna Szibériába dolgoztatni őket, persze olyan munkával aminek semmi értelme nem lenne, csak hogy szenvedjenek"


Nem teljesen vagyok képben... Tehát te szövetséget kötöttél volna Sztálinnal?

2012. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak földrajzból buktál? Mert nem mindegy.
2012. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 titak ***** válasza:
Először is - a zsidókat nem kezdtem volna kiirtani, ellenkezőleg inkább szövetséget kötöttem volna velük és ő ellenségeiket támadtam volna. Evvel szerezhettem volna magamnakak egy erős/pénzes szövetségest, aki aztán támogathatta volna a hadjárataimat.
2012. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!