Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolja olyan sok...

Miért gondolja olyan sok ember itthon azt, hogy Nyugat-Európában mindenki jómódú és jó a fizetés?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

21:29


Szerintem hagyd őt, úgy sem érti meg.

2012. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

De vajon miért nem gondolja azt meg az a sok ember, hogy mitől olyan jó mondjuk Németországban az életszínvonal, és mitől nem nálunk.

Olyan ez, mint amikor a gazos kertű szomszédom az én kertemből szedi a málnát, mert az több is, ízesebb is. Sőt, egyáltalán, mert nekem van, neki nincs.

Persze egy nagyon gazos, semmit nem termő kertből nehéz megélni, még nehezebb rendbe szedni, de barátaim, fenékbe lövöm, aki legközelebb ide jön élősködni.

2012. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért a korrektség kedvéért valamit hozzátennék. A fenékbelövést ugyan nem fogom elhagyni, de a gazos kertből - még előtte - hozam azért egy kis termőföldet, néhány oltványt, meg segítettek nekem, csak igyekeztem, hogy észre ne vegyék. Nem is vették, el voltak foglalva a saját hülyeségükkel.
2012. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek néhány Németországba élő családot, és csak azt tudom, hogy a gyerekek kezébe Iphone meg Ipad van, nem tudom hány számítógép van a háztartásba, Ciprusra járnak nyaralni, minden télen síelni mennek és puccos hotelekbe szálnak meg...
2012. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak osztálytársaim, akikről ezek elmondhatóak, pedig még csak nem is egy budai elit gimnáziumba járok, hanem Kőbányára.
2012. nov. 21. 17:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazából arra jutottam hogy neked ezzel a kérdéssel semmi információszerzési célod nincs, csak be akarod beszélni magadnak meg másoknak hogy hát Németo-ba sem annyira jó ám. De ettől te jobbat fogsz aludni éjjel? :D
2012. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1000 euró a minimálbér ami azért elég jó. Itthon hol keresel meg több mint 250.000ft-ot? Lehet hogy a szolgáltatás drága de ott az iPhone 5 kevesebb mint 1 havi fizetés. Itt meg 2szer annyiba kerül.
2013. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!