Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok erről, hogy...

Mit gondoltok erről, hogy ennyire ragaszkodnak a földjükhöz? Hazaszeretet vagy butaság?

Figyelt kérdés

Várom a véleményeket!


[link]


2012. dec. 2. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyiksem, Ez száműzetés nekik, és ha elzavarják őket az őserdőből akkor hova mennek? Nekik egyenlő a halállal ha eljönnek az erdőből

Azt nem értem, miért kell őket piszkálni, bántottak valakit? Kétlem hogy megkárosították volna Brazíliát

Ugyanez volt a vad nyugaton is, a cowboyok elkezdték kiszorítani a komancsokat és más törzseket, éss elérték hogy alig legyen indiánok lakta terület

20/F

2012. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt születtek.Az őseik is,Itt vannak a sírjaik.Ebből a földből élnek.Ahol egy gyárat akarnak építeni és őket valószínűleg rezervátumba zárni,mint a vadállatokat.

Szerinted hazaszeretet,vagy butaság,vagy valami már is még??

2012. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Igazuk van, sajnos a legtöbb emberből kiveszett az effajta hazaszeretet.
2012. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Komplikato ***** válasza:
100%
Ez talán több is "haza szeretetnéL", olyan szimbiózisban vannak az erdővel és a természettel, ami miatt azon kívül kb. annyira élhetnek értelmes életet mint egy teljesen magába fordult személy egy intézmény zárt szobájában. Persze ilyenkor az idősebek alapból semmi idő alatt halnak meg. Másrészt 600 év alatt nem csesztették még őket eleget?
2012. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, a butaságot nem azért hoztam fel, mint "lehetőség", mert így gondolom, csak hallottam olyan véleményt is, miszerint butaság öngyilkosságot elkövetniük emiatt. "Törődjenek bele a sorsukba..." Nos, ez szerintem nem egy ilyen dolog.
2012. dec. 2. 14:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Hazaszeretet. Nekünk is hasonlóan kéne az országunkért kiállni. Tisztelem őket!
2012. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A butaság az, hogy egyáltalán volt, akiben felmerült a lehetősége annak, hogy a lakóhelyükre gyárat építsen, a szemétség pedig az, hogy ehhez az állam is asszisztál. Nincs más eszköz a kezükben, sajnos, csak ilyen szélsőséges. Ennek legalább nemzetközi sajtóvisszhangja van, más esélyük nincs.
2012. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy embernek aki a hazáját veszíti el végleg nincs már miért élnie. Szerintem ezzel mindannyian így lennénk.
2012. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gondolok bele hogy mekkora szerencsénk van hogy demokráciában élünk ahol bár sok mindent meg lehet tenni de azt hogy egyszerűen elzavarnak a földedről mert egy helyi hatalmasság építeni akar oda valamit, azt azért nem! Vagy akkor fizet egy nagy kártalanítást!


Nem is értem azokat akik a kínai és orosz rendszert olyan csodásnak tartják és remélik hogy nálunk is ilyen lesz!


Nem tudják milyen az ha "szabadon elköltözhetsz", aztán ha mégsem akkor jönnek a katonák és addig "kérnek" amíg el nem mész...


És sokszor nem kapsz semmit!!


Őrület...

2012. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mustafa33 ***** válasza:
Előző, a Csehszlovák köztársaság volt a 20. század első felében a demokrácia etalonja. márminthogy annak tartották a megalkotói (Franciaország, N.Britannia, USA). 1945 után a demokrata párt vezette az országot és a demokrácia nevében a kassai kormányprogram szellemében Beneš a nagy demokrata elnük dekrétumaival megfosztotta hazájától a "magyar és német fasisztákat", beleértve az összes magyar csecsemőt is, akik e szerint mind fasiszta volt. Ezt hívták a marha nagy demokárénak.
2012. dec. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!