Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelben nem jelent fenyegeté...

Izraelben nem jelent fenyegetést a szélsőjobboldali nacionalista kormány lehetősége?

Figyelt kérdés

Ez csak mindenki másra vonatkozik?


[link]

[link]

[link]



2013. jan. 22. 20:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Izrael az egyik legnacionalistább állam. Az állam fő vallása pedig az egyik leginkább kirekesztő vallás. Nem tudtad?
2013. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol nyerhet szélsőjobb ahol megszavazzák.Egy ilyen országban mint Izrael ami háborúzik a szomszédával ,ott még nagyobb az esély rá.
2013. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor a szélsőjobbozók kínosan hallgatnak. A kettős mérce.....
2013. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Vadkan01 ***** válasza:
77%
Hát ebből megint háború lesz :(
2013. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Azt mondod pacifista barátom, hogy rohanjuk le Izraelt mert kiáll a zsidókért?
2013. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"Mindenhol nyerhet szélsőjobb ahol megszavazzák."


Nálunk nem tudom, mi lenne... Szerintem azonnal feketelistára tennének minket.


"Azt mondod pacifista barátom, hogy rohanjuk le Izraelt mert kiáll a zsidókért?"


Ezt nem tudom, melyik válaszolónak szántad, ha nekem, akkor: félreértetted a kérdést. Ha valahol demokratikusan nyer xy, ELVILEG minden oké, én csak azt kérdeztem, hogy Izraelt ebben az esetben ugyanúgy szankciók érik majd? Fenyegetések Brüsszelből?

Vagy csak Magyarországon jelenti a demokrácia azonnali megszűnését, ha "túl" jobbos kormány alakul?:)

2013. jan. 22. 20:58
 7/30 Vadkan01 ***** válasza:
Nem a mi országunkra gondoltam, hanem Szíriára és Iránra meg akik csatlakoznának és egyébként nem vagyok pacifista.
2013. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem tehetnének semmit ha mondjuk Németországban megszavaznák az NDP-t.

Mivel a nép akarta úgy ezért úgy kell lennie.

2013. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Mivel a nép akarta úgy ezért úgy kell lennie."


:) Kivétel, ha szélsőjobboldalinak titulált párt nyerne. Akkor szerintem az igazságosztók Brüsszelből mély aggodalmukat fejeznék ki, és kiátkoznának.

Elég Orbánra gondolni. Őt is támadják a demokrácia leépítéséért, alkotmányos jogok beszüntetéséért, gondolom ő tehet arról is, hogy a Jobbik parlamentbe került.



Szerintem esélyes lenen egy offenzíva ellenünk, ha a Jobbik nyerne.

2013. jan. 22. 21:08
 10/30 anonim ***** válasza:
39%

Nem Izraelben jelent fenyegetést - én sz@rok rá mit csinálnak - hanem a világra. Érdekes, hogy legutóbb is mikor a szélsőjobb kormányra került, a világ azért hallgatott sokáig, hogy ezek civilizáltak, lehet velük tárgyalni és majd engedünk egy picit, beérik ennyivel. Majd még egy picit, majd megint...stb ami elvezetett a világégéshez.

Érdekes, hogy akkor a zsidók a f@sz másik végén voltak, most ők csinálják ugyanezt.

2013. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!