Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért csinálnak úgy a legtöbbe...

Miért csinálnak úgy a legtöbben, mintha az európai bevándorlók vallási problémát jelentenének?

Figyelt kérdés

Tehát van ez a nagy duma, hogy harcolni kell az Európában terjeszkedő iszlám ellen, le kell győzni a bevándorló muszlimokat és kirakni őket a kontinensről, stb...

Ezekkel az emberekkel ugyanannyi probléma lenne, ha nem muzulmánok lennének, hanem ateisták (ebben az esetben tökéletesen ugyanazok lennének, mint nálunk a cigányok), szóval nem értem miért kell ebből az egészből olyan ügyet csinálni, mintha egy vallásháborúról lenne szó az esetükben.



2013. márc. 7. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem teljesen ugyanaz, az ateisták eddig még nem járőröztek Londonban, hogy európai szemmel átlagos ruházatú lányokat lek.rvázzanak, vagy fiatalok kezéből kivegyék az italt, mondván a hitük szerint ez léha életmód.


[link]


Majd rájössz mi a különbség, ha a lányod/feleséged/te ha nő vagy csador nélkül nem mehet az utcára.

2013. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ateistak Europat legfeljebb arra hasznaljak, hogy itt szervezzek meg a terrorakciojukat, ami azert megsem tortenik mindenhol, mindennap.

A vallasos muszlimok viszont MINDENUTT, ahol jelen vannak MINDENNAP, 24 oraban avatkoznak be a normalis europai elet folyasaba.

2013. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mert az ateistak Europat legfeljebb arra hasznaljak, hogy itt szervezzek meg a terrorakciojukat"


Konkrétan mikor történt már meg ez?

2013. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Vicces, hogy onnan kelet Európából annyira meg tudjátok mondani a netes cikkek alapján mi folyik itt nyugaton. Ennyi volt, hogy de gondolom, azt nem tudjátok, hogy Angliának, még mindig nagyobb probléma, a sok léhütő magyar meg lengyel aki kimegy és a segélyeken élősködik, szomáliai származású olimpiai bajnok már van, és diplomásból is több a bangla, meg a pakisztáni, mint a magyar. Azok után meg, hogy elég soká ide áramlottak be a gyarmatok kincsi, erőforrásai, ez a legkevesebb, hagyni őket itt élni. A majd' 2 milliárd emberhez képest pedig igen elenyésző a szélsőségesek száma, csak őket mutatják a médiában de az ilyen eseteket sosem: http://www.youtube.com/watch?v=7xR25a1ZmRc .
2013. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

4: Bocsika, már én is Nyugat Európában vagyok, igaz nem Angliában, ott a barátaim és pár családtagom van.


Nem, nem a kelet-európai bevándorlókkal van a legtöbb gond, hanem azokkal akik nem akarnak beilleszkedni. Az egyik barátomék olyan helyen vannak, ahol sok a nem európai bevándorló, a gyerekeik is ilyen suliba járnak. Nem a kis lengyel gyerekkel van a gond...


A kizsákmányolásról és a természeti kincsekről: Jó, ha a nagymamádat megerőszakolták az oroszok, akkor elmehetsz-e most Moszkvába, és megd.ghatod-e akarata ellenére Natasát?

Hagyják őket élni, nincs azzal semmi gond aki tanulni, dolgozni megy oda, de egy növekvő segélyes réteget amelyik tesz a szabályokra azt sehol sem tudják eltartani.

2013. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig jobban látom, mert már elég régóta élek itt.

Azt meg kifejthetnéd miben látod, hogy nem akarnak beilleszkedni, a feketék között már több a problémás (pár éve is elég komoly zavargások voltak, az szerintem kicsit durvább volt mint kiöntetni a sört) és közülük, tényleg nagy tömegek élnek segélyekből. Azonfelül, a szovjet állam abból nem profitált, hogy a katonái ezt tették a nőkkel, ami mükincseket, és értéket elvittek, azok visszaszolgáltatásáról elég gyakran vannak tárgyalások ( [link] , [link] ) mig a Királyság évszázadokon keresztül hatalmas hasznot húzott gyarmataiból, és mind a mai napig komoly érdekeltségeik vannak mindenfele a Nemzetközösségben. Laktam egy ideig brit középosztálybeli környéken is, mikor 4 tizenéves (a jog olyan, hogy ritkán büntetnek fiatalkorúakat, ezért szinte mindent megengednek maguknak) a 6 fontomért összevert d.u. 6-kor, hogy 2 hétig feküdtem, akkor költöztem át a pakisztáni negyedbe, ami olcsóbb is és ilyenek sem jellemzőek, ha valakit a kendős nők, vagy a kurtás bácsikák látványa zavar, azt meg csak sajnálni tudom, és a belém még csak belém se kötöttek soha.

Azt sem ártana elfelejteni, hogy kevés olyan iszlamista szervezet van ami nem élvezte volna valaha a nyugat támogatását, csak most könnyebb a köznépet riogatni velük.

2013. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!