Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Delhusa Gjon...

Mit szóltok Delhusa Gjon legújabb botrányához, amelynek alanya az exbarátnője 14 éves kislánya?

Figyelt kérdés

Delhusa 10 évig élt Melindával, ezalatt külön lakásokban, külön kasszán éltek, nem törődött Melinda kislányával (Andrea), még születésnapjain sem köszöntötte fel. Most viszont, hogy a kislány nagylány lett, magához édesgette pénzzel, ígéretekkel, cipeli magával forgatásokra, fürdőruhás modell-válogatásokra az anyuka beleegyezése nélkül...

A saját gyerekeivel sem törődik (3 fiú) őket is elhagyta a nőkért, a kislány hirtelen a "nevelt lánya" lett, pedig erre senki nem nevezte ki!

Határozott célja, hogy a kislányt elveszi az anyjától...

Persze, ez jó ürügy neki, hogy címlapokon szerepelhessen könnyes szemekkel. :-P

A kislányt már teljesen az anyja ellen fordította, addig keverte a masszát, hogy a gyereket intézetbe vitték!

Hogyan lehetne Melindának segíteni, hogy lekoptassa ezt az őrült bakkecskét a lányáról és nyugodtan élhessenek?!


2009. máj. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

téged ez az egész miért érdekel? honnan tudod, hogy annak a tekintetes méretű információáradatnak amit ide leírtál mekkora része igaz...:D

mert az újságban, meg a tvben ez van?

ne hagyd hogy elbutítsák az agyadat!

2009. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előző hozzászólóval, egyáltalán mi közöd van neked hozzá? Gondolom nem vagy érintett az ügyben, sosem értettem, hogy miért kell mások magánéletében turkálni. Te örülnél neki, ha veled tennék ugyanezt? De most őszintén. Az én véleményem az, hogy az egész egy nagy kamu. Szerintem az a nő egy.... Nem akarom ide nem illő szavakkal illetni. Én egyáltalán nem hiszem el, amit itt összehord,szerintem az egész csak rágalom. Amúgy meg nem szabad a Tv-nek hinni, ugyanis ők ezért kapják a fizetésüket... Azt is mondták, hogy a nő nem törődött szegény kislánnyal, és hónapokra lepasszolta neki, ilyen-olyan ürüggyel. Nem gondolom, hogy ezzel kéne foglalkoznunk, mások magánéletéről beszélni, és elítélni olyanokért embereket, amiket nem is tettek... Hát erről inkább nem mondok semmit. A lényeg, hogy szerintem mindenki törődjön a saját dolgával, és ne beszéljen olyanról, amiről fogalma sincs...
2009. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Te örülnél neki, ha veled tennék ugyanezt?..."

Számomra ijesztő, hogy történhet ilyen: egy vadidegen pasi rászállna a lányomra, megbolondítja a pénzével, a hírnév csillogtatásával, ígér neki fűt-fát, fürdőruhában fényképezteti...

Naná, hogy könnyű megbolondítani egy kamaszlányt, ha iskola helyett híres emberek között foroghat, újságcikkekben jelenhet meg, modell karriert ígérgetnek neki...

Te elvinnéd a saját 14 éves lányodat fürdőruhás modell válogatásra??? Mert én biztosan nem!

Hogyan csinálhat ilyet egy vadidegen pasi?! (Nyilván ott is behazudta, hogy ő a gyerek törvényes képviselője, pedig ez nem igaz!)

Hogyan történhet ilyen?!

(Naná, hogy a kislánynak tetszik a móka, ő még képtelen felfogni, hogy kamaszlánynak semmi helye félmeztelenül fotósok előtt!)

Számomra ijesztő, hogy egy 55 éves pasi rafinált hazugságokkal és a pénzével magához csaljon egy kamasz kislányt!

- Az újságok, riporterek valóban azért kapják a fizetésüket, hogy felhajtsák a szenzációkat, Delhusának is érdeke, hogy címlapra kerüljön, viszont Melindának semmi érdeke nem fűződik hozzá, hogy újságokban szerepeljen, ő az egyetlen, aki ebből semmi hasznot nem húz.

- Mi közöm van nekem ehhez?

Ha két felnőtt ember elválik egymástól és azután mocskolódnak egymásra, ahhoz tényleg semmi közöm, nem is szoktam ilyenekkel törődni, magamban megvan a véleményem róluk, de semmi több...

De most egy 14 éves kislány van tönkretéve!!!

A saját anyja ellen lett fordítva (aki eddig erején felül is gondoskodott róla), teletömték a fejét olyan hamis ígéretekkel és célokkal, amik nem helyesek...

Egy olyan 55 éves pasi akarja megszerezni felette a gyámságot, aki a saját gyerekeit is lepasszolta, a saját erkölcsi élete sem tiszta (össze-vissza nőzik, éjszakai életet él, képtelen a családi életre).

- Ki hazudik és ki nem?

Delhusa hazugságai azonnal kiderültek : azt hazudta, hogy Melinda háza lakhatatlan, erre Melinda megmutatta mekkora hazugság ez! Delhusa azt hazudta, hogy évek óta neveli a lányt : ez is hazugság, mert tudjuk, hogy Delhusa hetekig volt a dzsungelben, hetekig volt utána Indiában is, akkor hol volt a kislány?! Az igazság az, hogy az együtt töltött 10 év alatt soha semmi köze nem volt a kislányhoz, nem is érdekelte Andrea!

Delhusa gondoskodik évek óta Andreáról??? Ő, aki a TV-főzőműsorban nyíltan bevallotta, hogy életében most főz először?!

Elképesztő számomra, hogy egy hírnévre hajtó gátlástalan pasi keresztülgázolhat bárkin???

Ha Indiában nem tudott szerezni magának árva gyereket, akkor majd itt szerez magának?!


A kérdést azért tettem fel, hogy kitaláljuk: mit tehetne Melinda azért, hogy visszakaphassa a kislányát, és senki mással ne történhessen hasonló!

2009. máj. 23. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Soha senkivel ne történhessen ilyen? Hol élsz te, a Marson? Vagy talán ott akarsz állni minden anyuka és kislánya mellett, nehogy valaki elszédítse a gyereket?

Ez a Melinda vagy kicsoda majd megoldja a problémáját, ahogy akarja (ha egyáltalán létezik ez a probléma, mert általában a negyede se igaz annak, amit leírnak, aztán jön a pereskedés). Semmi közünk hozzá.

2009. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 10:43!


Igen, lehet így is gondolkodni, hogy nem törődöm mással, mindenki úgy fordul fel, ahogy akar... :-[[


Sajnos (szerencsére?) én nem tudok ilyen lenni, beleélem magam a másik problémájába és nem tudok vállrándítással továbblépni.


Bevallom, még soha nem indítottam topicot egy "celeb" műbotránya miatt sem, de ez az eset most nagyon felháborított : látom, hogy a szenvedő alanyai (Melinda és a lánya) Delhusa feltűnési viszketegségének az áldozatai lettek.


Tulajdonképpen mindannyian láthatunk hasonló eseteket, amikor az elvált apuka havonta 1x vagy évente 2x megjelenik és elhalmozza az elhagyott gyerekét drága ajándékokkal, szuper-mobillal, számítógéppel és ezzel simán az anyuka ellen tudja fordítani a gyereket...

Persze a gyerek csak azt látja, hogy anyu bünteti meg az intőkért, ő nem engedi későig TV-t nézni, ő nem engedi tanulás helyett focizni, stb...

Apu viszont szuperfej, mert megveszi a 20ezer Ft-os cipőt, Nintendót... (Ja, hogy emellett csak havi 10ezer gyerektartást ad, azt is hónapokig halogatja, arról a gyerek nem tud.)


Ugye, hasonló cipőben már többen járnak, ehhez nem kell "celeb"-nek lenni. :-[


Ilyen eseteket én is számtalanszor láttam már...


Most viszont az veri ki nálam a biztosítékot, hogy ugyanezt megcsinálhatja egy vadidegen pasi is, akinek semmi köze sincs a gyerekhez?!


Nekem az előbbi (elvált szülők harca a gyerekért) problémában sincs tapasztalatom, bízom benne, hátha valaki tud jó megoldásokat, mit tehet ilyenkor egy anya???

2009. máj. 27. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!