Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok a "GURU" botrányához?

Mit szóltok a "GURU" botrányához?

Figyelt kérdés
Schobert Norbiról van szó! A véleményetekre lennék kíváncsi!!! Engem az érdekel,hogy ha ebben hazudott mi van ha az ételeivel is átver mindenkit??? [link]
2011. szept. 1. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem fogyókúráztam még, így a kajáiról nem személyes a tapasztalat, de tény, hogy sok ismerősöm lefogyott már az ő segítségével. Tény, hogy egy showman, tehát lehet, hogy a cikk alapján valóban hazudott az apjával kapcsolatban.
2011. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm Norbis ételekkel fogyózott. Őt kivétel nélkül minden meghajtotta.
2011. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy szennylapokból informálódsz, emeld fel a popód és fuss egy kört.
2011. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

őszintén nem érdekel


én kedvekem ezt a családot

személyesen is találkoztam/beszéltem már velük


Réka dvd-it imádom, update-s receptjeiket nagyon szívesen használom!

fogytam velük 4 hónap alatt 12 Kg-t

nekem ez számít!


késztermékeiket is szeretem és hiszek bennük, bár nem veszem őket rendszeresen


a Schobert-ellenesekre magasról teszek


A szememben ők hitelesek, mert nekem segítettek. Engem csak ez érdekel.

2011. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

*kedvelem


ja és miért baj az, ha van valami amit szeretnek csinálni, értenek is hozzá, és esetleg ebből meg is gazdagszanak? Tisztességes munkával!


sok az irigy ember nálunk..

2011. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ennek az égvilágon semmi köze nincs az ételeihez meg az update módszerhez


mellesleg nem hiszem h a Bors a leghitelesebb információforrás ma Mo-.n..

2011. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az én popómat nem kell félteni!!! Izmos és tökéletes!! Amúgy régen én is jártam Réka óráira!! De az izmot égeti így abba hagytam. A sztori azért idegesít mert pofátlanság amit csinált és nem kér bocsánatot az érintett családtól. De a Norbi-fanok nagyon tudnak védelmezni!!! Hihetetlen ez a támadási hullám tőletek. Gazdagítsátok akkor tovább a szent családot!!! A hazug szemét meg röhög a markába.
2011. szept. 1. 13:26
 8/13 bix ***** válasza:
52%

igazából norbitól rr ig mind ugyanazt csinálja és adja el. és mint tudjuk a fogyózó nőnél csak egy "faj" a hiszékenyebb, az állapotos nő. bármit megvesz, bármit beszed ha megfelelő a marketing és a körítés.


egyik se hiteles a szememben mert nem azzal érte el az alakját amit a dvdken árul. tény hogy a mozgás elengedhetetlen és ha nem szokott terheléshez a szervezet az elején jó lehet, de pár hét után kevés lesz hogy megőrizd az izmaidat...

2011. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a Norbi-fanok tudnak támadni?


hahaha

mert te mit csinálsz drága?


savanyú a szőlő?:)



az izmot égeti! xdxd

ezen meg jót nevettem köszi

2011. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bizony égeti az izmot a Réka tornája, pl. nekem is a hasprései alatt és után kellemes meleg érzet van a hasamban, de attól az izom nem tűnik el belőle, sőt! ☺
2011. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!