Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a fidesz adatgyűjté...

Miért csak a fidesz adatgyűjtési ügyét emlegetik?

Figyelt kérdés
Ott van az MSZP adatbázisa, ami jóval részletesebb a FIDESZ-énél, és valószínű, hogy a Jobbiknak is van, és az LMP-nek is. Akinek nincs, az lemarad, mindenkinek van, akkor a FIDESZ-t miért kell most ennyire lehúzni? Ennyire féltek?
2010. ápr. 9. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jobbik-nak nincs,Mszp-je elavult,szoval ezert emlegetik a Fideszet.
2010. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Miért csak a fidesz adatgyűjtési ügyét emlegetik?"


Attól függ, kik. A fideszes sajtó (Hírtv, MN) nem azt emlegeti, a szocik és nemzetiszocik viszont (Népszabi, ATV, kurucinfó) nyilván azt. Amúgy 2006-ban is előkerült ugyanez a téma a kampányban is már akkor is unalmas volt.

2010. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kedves első, honnan tudod, hogy a Jobbiknak nincs? Szerintem ők méginkább gyűjtenek adatokat a tagjaikról, mert kevesebb emberük van, és jobban kell őket mozgósítani...
2010. ápr. 9. 21:44
 4/19 anonim ***** válasza:

a jobbik adatbázisa csak spekuláció a fejedben létezik, tudod bizonyítani? a fideszesre meg mszp-sre van bizonyíték. ennyi ez a rohadt nagy különbség.



van bizonyíték ellenem, hogy megerőszakoltam valakit? akkor a te álláspontod szerint én azt fogom válaszolni, hogy te is megerőszakoltál mást és ezzel mosom kezeimet, persze nem bizonyítom, mert szerintem te megtetted és ennyi elég is, ugye?

2010. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bárki felmondhat egy videót, mondhatom, hogy jobbik józsi vagyok, van egy adatbázisom, amiben az is benne van, hogy hány árpádsávos zászlót vett tavaly...
2010. ápr. 9. 21:54
 6/19 anonim ***** válasza:

A Jobbiknak azert nincs mert;


1.Nem akarnak szabalyt serteni

2.Nincs ra szugseguk, a Jobbikosokat nem kell mozgositani,azok folyamatos keszenletben vannak.Szavaznak:torott labbal,hoviharban...stb.

2010. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért a Fideszt szapulják minden módon, mert most mindenki a Fidesz-szavazókat akarja átcsábítani magához.


Egy a közös cél: minél gyengébb legyen a Fidesz győzelme.


Ez az adatgyűjtősdi már csak azért sem rázta meg nagyon a Fidesz-szavazókat, mert többségük önként, és szívesen adta meg a telefonszámát a kopogtatócédula mellé, ha kérték tőlük...


A másik dolog, hogy bizony, a többi pártnak is van ilyen listája. Hiszen pl. hozzám sem csöngetett be egy Jobbikos, vagy MSZP-s aktivista sem a kopogtatócédulámért, tehát valószínűleg tudják, hogy mi úgyis a Fidesznek adjuk...

2010. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

tudod amikor a fidesz elkezdte az embereit kiszórni maga közül mert jobbik gyanúsak, ugyanis beszartak ,hogy tégla van köztük aki az ilyen felvételeket készíti az eléggé nagy vallomás nem?


erről az index is beszámolt.

2010. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"ma 21:59"


te nem hallgattad meg a elvételt ugye?

senki le se szarja, hogy ha te megadod neki az adataidat akkor azt letárolják. ferdítesz mellébeszélsz ,terelsz.


a gond az, hogy azokét is letárolták aki nem adta oda nekik a kopogtatót és azok családtagjait, ahogy a faszi elmondta, tudják, hogy ki a "komcsi", és ezt utólag fel is használhatják tisztogatásra illetve juttatásokra. ez szerinted normális?.. idióta....

2010. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

22:01:


Most akkor kezdjek el rettegni, mert rólam meg a Jobbikosok, meg az MSZP-sek is tudják, hogy narancssárga vagyok?


Éppen azt írtam, hogy engem meg sem kerestek a többi párttól, soha, egyszer sem, mert valószínűleg ők is (értsd:nem a saját pártom, hanem az "ellenfelek") tudják, hogy úgy sem kapják meg a kopogtatómat, mert megrögzött Fidesz-szavazó vagyok.


Most akkor rettegnem kellene?


A Fidesz egy DEMOKRATIKUS párt. Nem ők fenyegetőznek azzal, hogy a tőlük eltérően gondolkodó "hazaárulókat" börtönbe zárják! Praktikussági okai is lehetnek egy ilyen listának, főleg kampány-időszakban. Hiszen az aktivisták nem kilincselnek feleslegesen olyanoknál, akik biztosan nem adnának nekik kopogtatócédulát...


Egyébként én sosem szégyelltem, kire szavazok. Engem pont nem érdekel, hogy pl. az MSZP tudja-e, hogy nem rá szavazok. Minden választáskor talpig narancssárgába öltözök, nem szégyellem a választásom. Én kibírtam ezt a 8 évet, hát másnak sem kellene vergődnie, hogy nem az általa istenített párt fog győzni...

2010. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!