Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem adja meg a nevét?

Miért nem adja meg a nevét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy ismerősöm, a neve Gábor. A vezetéknevét viszont nem mondja meg, pedig már évek óta ismerem. Arra a kérdésre hogy mi a vezetékneved a nevét soha nem mondja meg. Furcsán beszél magyarul. Szerintem egy kém! Valószínűleg Amerikából.

Hogyan szedjem ki belőle?

UI: Facebookon azt írta be vezetéknévnek hogy Titkos. Tehát úgy van fenn hogy Gábor Titkos.



2013. aug. 7. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem kém hanem a tanúvédelmi program tagja. De lehet hogy egy űrlény és elakarnak vinni a Plútóra hogy elemezzék, hogy lehet valaki ilyen hülye XD
2013. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

:D Ne nézz annyi filmet.

Elég buggyant kém lenne, ha már akkor lehet tudni hogy kém amikor bemutatkozik :)

Hány éves vagy?

2013. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a postaládáját. Vagy ha tudod a telefonszámát és nem titkosította akkor írd be a tudakozóba.
2013. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gugu Gabor ***** válasza:
83%

Megjegyzem hogy elég kutyaütő kém lehet, egyszerűbb lenne egy akár milyen fals névvel elő állni, lehet Kovács,Kiss, stb gyakori vezeték név, lakcím, anyja neve, születési hely/idő és persze állami adatbázisok nélkül a büdös életben nem deríted ki hogy ez hazugság.

Amúgy az sem kizárt hogy tényleg az a vezeték neve hogy Titkos.

2013. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Végezz rajta kémségi tesztet!
2013. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ez komoly?
2013. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a facebookra marhaságokat írok be. Aki ismer, az tudja a valóságot. Aki nem, és ez alapján akar megítélni az meg szimplán érdektelen a számomra.
2013. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy barátom volt ismerőse tényleg kém, illetve az én családomban is volt kémelhárító. Ha ismerősöd valóban kém, akkor NINCSENEK HIVATALOS ADATAI, bárhol keresed, nem találhatsz nevet, címet, születési évet, stb... Ezáltal valamilyen szinten meggyőződhetsz a dolgokról. Ahogy előttem írták, telefonszám alapján megkeresheted a nevét, név alapján pedig minden adatot megtudhatsz róla, kivéve persze ha igazad van, és tényleg kém.
2013. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A két szomszédom is biztos kém.

Egyszer hallottam ahogy beszélgetnek:

-Feri kém! Megiszunk egy sört?

-Jenő kém! Legyen kettő!

2013. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kém lenne akkor lenne vezeték neve csak, mondjuk az igazi az lenne, hogy Horváth de kapna személy azonosságot Németh Gáborként...
2013. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!