Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Parlament megint...

Az Európai Parlament megint alkot? Újabb "romavédelmi" állásfoglalás? Normálisak?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem ezeknek az embereknek halvány lila gőzük sincs mi történik igazából.


Amikor általános iskolás voltam, a tanárok kénytelenek voltak kirúgni az ilyen diákokat és speciális iskolába küldeni.

Persze, miután a magyar szülők összefogtak.

De, ez nem azért volt mert sötétebbek, hanem mert nem lehetett mellettük órát tartani, szünetekben terrorizálták a magyar diákokat.


És, ez nem az ország keleti részén volt, nem Borsodban, hanem Nyugat-Magyarországon.

Elképzelni sem tudom mi lehet Borsodban.


Egyik fő oka, hogy nem szeretem ezt az egész uniós szerkezetet, hogy ilyenek.

Mindenféle hülye, álomvilágban hisznek, ahol mindig süt a nap, mindenki egyenlő, állandóan szivárvány ragyog az égen.

A valóság, viszont egész más, olykor rémisztő.



2013. dec. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Balliberálisok.

Nekik köszönhető, h ide jutottunk.

2013. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ráadásul azzal szemben hogy ezeket elfogadtatják mindenkit homogenizálni akarnak. Integrálni és egybemosni. Nem tudják felfogni hogy pl az angolok 5 kor teáznak. Meg nem tudják felfogni hogy egy indiai nem eszik tehenet meg egy zsidó disznót. De persze attól még elfogadók csak semmilyen kultúrát nem tisztelnek. Plussz a cigányokat nem megnevelni akarják csak elfogadtatni. Ez mi? Igen büdös a szar szokd meg.
2013. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak tudod az a probléma hogy itthonról "tüzelik" őket...minden itthonról indul el.
2014. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát amit itt leírtak ez egy nagy semmi!

Megint mondtak egy nagyot és kész.

Konkrétum az nincs benne.

Most akkor a leírtak szerint mit is kellene velük csinálni? ... ha valaki ez alapján meg tudja mondani az leírhatná...

2014. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aki védi a romákat annak a luxusvillája mellé kéne odaköltöztetni egy roma családot(vagy inkább bele a házába).Ha majd odasz@rnak a háza elé és leh*gyozzák a kerítését+a fél családját megölik és meglopják, akkor nem venné pártfogásba senki ezt szemét bandát.Rózsadombról könnyű pofázni,úgy,hogy még egy romával sem találkoztak soha.
2014. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!