Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan fog összeomlani az EU?...

Hogyan fog összeomlani az EU? Lázadások sora fog kitörni a tagországokban a függetlenségért és a jobboldali értékekért, vagy jön egy "Gorbacsov" és annyira feloldja az EU-s szabályokat, hogy a tagországok EU-barát kormányai megszűnnek.

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Pont úgy, mint a Szovjetunió, mivel a kettő egy és ugyan az. Csak más nevekkel, és jelképekkel.
2014. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem fog összeomlani. Átalakítják majd olyanná, ami megfelel az európai emberek számára.
2014. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Oroszok örményekkel és ukránokat becsalogatja a közös vámunióba. Uniónak esélye e bővülésben van, ezért még szegényebb Ukrajna, Törökország is kezd neki tetszeni. Ameddig USA nagyhatalom, addig lesz EU, ugyanis a forintunk valójában euró(amennyi euró érkezik az országba, annyi forintot bocsátanak ki és annyit vonnak be, amennyi távozik), Euró meg valójában dollár. Tehát amikor a dollár megszűnik. Márpedig megfog. Kína, India, Oroszok, Brazilok is leálltak a dollárban való számolgatással. Kína nagy árán tudna világhatalom lenni, de neki sok van az értéktelenné váló dollárjából. "Gorbacsov" már megtette magáét, oroszok csak várnak. Ha Iránt megtámadják, akkor pedig harmadik világháború lenne, megszűnne az EU is(mert előbb tennék tönkre a dollárt) amellett, Kína nem hagyná, mert energetikailag még évtizedekig függő. Kínának is természetesen várni érdemes, csináljanak amit akarnak az amerikaiak, addig ők is teszik a dolgukat, ha nem zavarják egymást egy ideig nem szűnik meg az EU.
2014. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
3-as: Osztaúva. Mi ez a szaniszló-féle agyfacsarás-kirohanás? Ilyen logikai lépések alapján Krakúzia is 5 éven belül világhatalom. A Holdon. Mert a Föld megszűnik. Mert megfog. Nyilván. Abszolút nyilván. Mint az köztudott. Safranek.
2014. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

"Lázadások sora fog kitörni a tagországokban a függetlenségért és a jobboldali értékekért"


"lázadás a jobboldali értékekért" -> ezen jót röhögtem. Álmodozz csak, kis jobbikos.

2014. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem hinném, hogy szétesne. Jelenleg önként ki-be lehet lépni, nincs szükség lázongásra. Mégsem lép ki senki. Ha időnként fenyegetőznek is, az csak politika és végül a központi szabályozás erősítéséhez vezet. Szerintem a jövőben szép lassan szorosabbá fogják húzni.


A technika fejlődése eltünteti a határokat, homogénebbé teszi az emberiséget felső beavatkozás nélkül is. Ez gyorsulni fog, az információs társadalom velejárója. Ahogy csökkennek a különbségek, úgy csökken majd az ellenállás is, hogy a tagállamok szorosabban működjenek együtt. Egyre inkább elvárás lesz, hogy Európán belül utazva mindenhol teljes értékű állampolgárként tevékenykedhess.


Talán az unokáink már egy Európai Föderációban élik nyugdíjas éveiket.

2014. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Köszi 4-es a kritikát, lehúzás, kritika helyett valami saját vélemény is illene.

Szaniszlót nem annyira szeretnem. Német nyelvű internetes dolgokat nézek. Kína kapcsán meg nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja. Nem értem, miért lát mindenki olyan marha nagy fantáziát Amerikában hosszútávon? Szerintem ez az agymosott dolog.

Mintha EU meg minden nem a pénzről szólna. Amerikát nem létező produktumnak látom, Kínában meg hiába van alacsonyabb életszínvonal, olcsó munkaerő...de ott van létező produktum, míg a dollárnak nincs fedezettje, csak bankok légvárai vannak ott.

2014. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus előző! Európai Föderáció, homogén egyenértékű emberek, különbségek nélkül...a nagy szart álmodsz te unokáid nyugalmas nyugdíjairól. Ahol egyenértéket hirdetnek ott mindig van olyan aki egyenlőbb, majd gondolod, hogy a német, francia egyenértékűnek ismer el egy magyart, ugyanolyan jogai vannak Magyarországnak, mint a nagyoknak? Ha meg megszűnne a kultúra, ország, minden egy lenne, akkor nem gondolod, hogy az irányítók(emberi dolog)hülyévé és rabszolgává(lopás) tennék a tömeget?
2014. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valahogy énnekem nem kell európai föderáció, hanem egy erős, büszke, független magyarország!
2014. jan. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Ha már ennyire "nagymagyar" vagy, legalább Magyarország nevét leírhatnád helyesen.
2014. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!