Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael Európába küldi az...

Izrael Európába küldi az afrikai menekültjeit?

Figyelt kérdés

[link]


Karácsonyi ajándék?


Mintha nem lenne csurig Európa ilyenekkel.


Az EU vezetői meg nem mernek nemet mondani, pedig lehetne ,sőt kellene.



2014. jan. 11. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Azért az önkéntes befogadás meg a "küldés" két eléggé különböző dolog, főleg akkor, ha pártíz érintettről van szó.


De milyen érdekes, hogy már megint egy vélhetően szélsőjobbos olvasgatja a Haaretz oldalát és linkel onnan.

2014. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert mit csinálnak? Eeveszik a munkát?
2014. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem elveszik a munkát, hanem bűnöznek.


Ezeknek a menekülteknek nincs végzettsége, nem ismerik a nyelvet, teljesen más az értékrendjük, primitívek.

Mit fognak csinálni?Számítógépet programoznak majd?

2014. jan. 11. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

De amúgy ti ennyire mazochisták vagytok? Direkt keresitek az olyan híreket, amik felidegesíthetnek?


Értem én, hogy biztos ez is a kurucról jön, de elképzelem az ottani hírszerkesztők böngészőjét, ahogy kezdőlapba a Guardiantől a San Francisco Chronicleön át a Haaretzig minden gyűlölt weboldal be van rakva :DDD


Még a melegmagazinokban közölt hírek is azonnal kikerülnek, azoknak is hűséges olvasóik a hős nemzetvédők vajon? :DDDDDDDD

2014. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Nem elveszik a munkát, hanem bűnöznek. "


Ezt majd mindenképp megmondom a pont eritreai származású svéd ismerősömnek, ha látom, aki ugyanilyen keretek között érkezett oda 22 évvel ezelőtt! Mit képzel, hogy ő itt diplomát szerzett meg Európa szerte kutatni merészel! Takarodjon bűnözni, az van a vérében!

2014. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és még csórikám nő is. Azt se tudja, hogy otthon kell főznie írástudatlanul, mert ti azt olvastátok!
2014. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5# Ez nagyon ritka.


Az én városomban is van menekülttábor.Hát mondanom sem kell, hogy milyenek ezek.

Molesztálják a magyar nőket, meg egyszerűen köztörvényesek.De szólni nem lehet rájuk, mert az raccicmus meg kijekesztés, mert biztos mind agysebész, csak a gonosz társadalom nem engedi őket kibontakozni.

2014. jan. 11. 13:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát hogyne, ez nagyon ritka, mert olvastad a kurucon (és mert tíz évet éltél Svédországban is, az ottani társadalom híres tudója vagy).


És igen, látom megint sikerült belefutni a gyakikerdesek híres menekülttábor mellett lakó táborának egy képviselőjébe. Nyáron, amikor Vámosszabadi volt a hírekben, akkor ott lakott mindenki. Mostanság megint debreceniek lettetek :)

2014. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem lakom Vámoson.


A vámosiak valószínűleg kevésbé problémás menekülteket kaptak, azért mert tüntettek ellenük és a kormánypárt így akarja megvenni az embereket.


Nekünk meg jutott az alja, akik olyanok, mint a cigányok.Azoké mellé már csak ezek hiányoztak az életünkbe.

2014. jan. 11. 13:30
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem voltam még Svédországban, de nem is akarok oda menni.


Viszont több EU tagállamban jártam már.

2014. jan. 11. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!