Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael Európába küldi az...

Izrael Európába küldi az afrikai menekültjeit?

Figyelt kérdés

[link]


Karácsonyi ajándék?


Mintha nem lenne csurig Európa ilyenekkel.


Az EU vezetői meg nem mernek nemet mondani, pedig lehetne ,sőt kellene.



2014. jan. 11. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Így van. Európa nagyvárosaiban is az atomfizikus bevándorlók szoktak zavargásokat rendezni és a fél környéket felgyújtani.


Ja de tudom, a liberáltak szerint ezek meg sem történnek, csakis képzelgés az egész, amit a Vénuszról visszaverődött trigonometriális napsugarak okoznak, ahogy ütköznek a Holddal és ezért látjuk ezt a Földön.

2014. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Haaretz eleg fura egy ujsag. En pld ugy tudom, hogy a strajk az azt jelenti, hogy a dolgozok nem dolgoznak a munkahelyukon, a munka igy elvegzetlen marad, es - mivel a szakszervezet nem engedi, hogy mas vegezze el a munkat - igy kenyszeriteni tudja a munkas a munkaadokat.

Ehhez kepest az, hogy ezek az afrikaiak azert SZTRAJKOLNAK, hogy MUNKAT KAPHASSANAK - hat nem ertem. Valakinek vagy van munkaja, es akkor elkepzelheto, hogy sztrajkol, vagy nincs munkaja - de akkor nem tud sztrajkolni.


A viccen kivul: Izrael hivatalos targyalasokat folytat tobb AFRIKAI orszaggal, hogy fogadjak be az ILLEGALISAN Izraelben tartozkodo honfitarsaikat (NEM a politikai menekultekrol van szo).

2014. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Cinizmus:

Dehogyis. Visszatoloncolja őket Afrikába, ahol majd börtönbe vetik őket. Probléma megoldva.

2014. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!