Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ENSZ miért nem indít...

Az ENSZ miért nem indít programot, amely az afrikai férfiak sterilizálásáról szólna?

Figyelt kérdés

Most ott nyomorognak szerencsétlenek, nincs mit enniük, de még mellé csinálnak egy rakat gyereket. Amikor valaki felteszi a kérdést, hogy minek szülnek gyereket a pokolba, akkor az a válasz, hogy ők nem tudnak védekezni, mert nincs rá pénzük.


A megoldás az, hogy kell egy program, ami ingyenes sterilizációt biztosít nekik. Ennek köszönhetően nyugodtan düböröghet majd a szex, de nem lesz belőle gyerek.



2013. júl. 28. 11:11
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
62%

Mert ez embertelen.


Népességszabályozás kellene, mint Kínában ,de nem sterilizálás meg meddővé tétel.


A népességszabályozás után, mivel fogyna a népesség, több élelem jutna , több ember tudna enni, több jutna hozzá bizonyos dolgokhoz.

Így Afrika fejlődésnek indulhatna.

2013. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
17%
Minek? Nem Afrikával van itt a baj, hanem Európával meg az Usával.
2013. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 Salamon Bálint ***** válasza:
35%

A kérdező tisztában van azzal, mekkora a népsűrűség Afrikában?

És mondjuk Belgiumban?

2013. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

De mi ezen az embertelen?

Nem lenne kötelező, teljesen szabadon választott lenne.

Amúgy meg szerinted az nem embertelen, amikor több millió gyerek szaladgál a sivatagban a 60 fok melegben és mindegyik úgy néz ki, mint egy csontváz?

2013. júl. 28. 11:18
 5/52 A kérdező kommentje:
És a belgák nyomorognak?
2013. júl. 28. 11:19
 6/52 A kérdező kommentje:

"Népességszabályozás kellene, mint Kínában ,de nem sterilizálás meg meddővé tétel."


Meséld már el nekem szépen, hogy ezt hogy oldanád meg egy olyan területen, mint Fekete-Afrika.

2013. júl. 28. 11:20
 7/52 A kérdező kommentje:
Amúgy ezen a sterilizáción már én is gondolkodtam, mert nem akarok gyereket, viszont jó lenne, mert szabadon szexelhetnék, nem kötne olyan dolog, hogy besikerül egy baba.
2013. júl. 28. 11:21
 8/52 anonim ***** válasza:
38%
Sterilizálást aligha végeznek kérésre (a te esetedben sajnos), helyette megoldják vaszektómiával.
2013. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
29%
Hallottál már valaha az emberi jogok fogalmáról, a kínzás, kegyetlen és embertelen bánásmód tilalmáról, meg hasonló érdekességekről?
2013. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Igen, pont a vaszektómiára gondoltam. Köszönöm az információt, eddig nem ismertem ezt a kifejezést, de már hallottam róla, hogy gyors és eredményes módszer.
2013. júl. 28. 11:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!