Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Májustól minden EU-s újszülött...

EagleHUN kérdése:

Májustól minden EU-s újszülöttet microchippel látnak el, jelölnek meg?

Figyelt kérdés

[link]


Ez igaz lehet? Én tuti nem hagynám hogy belém vagy a gyerekembe bármit is beültessenek. Ezt elvileg tiszteletben kell(ene) tartaniuk, szóval szerintem az lehetne a maximum ha erre lehetőséget teremtenek, de nem kötelező vele élni.

Ha kötelezővé akarják tenni, akkor abban valami susmus van, az ellen lázadni kell!


Szóval:

-Igaz ez a hír vajon?

-Mit gondolnátok a dologról ha kiderül(ne) hogy igaz?

-Lázadnátok ellene?



2014. jan. 29. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
sokkal egyszerűbb,biztonságosabb lenne,mint a kártyás igazulványok.
2014. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem nyomkövető,adathordozó!Miféle susmus lehet egy adtaban?
2014. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
A hír hamis. Ez az oldal olyasmi mint nálunk az alfahír a kurucinfó meg a kamuhirek.hu
2014. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez a hírportál tele van ilyen hírekkel. Ami fura, mert nincs kiírva, hogy álhírportál lenne. De nem hiszem, hogy ezt kötelezővé tennék a közeljövőben. Egyelőre nem is lenne megoldható a dolog. Szóval

-szerintem nem igaz, de nem vagyok benne biztos.

-Ha kiderülne, hogy kötelező természetesen ellenezném.

-Igen. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy akar-e chipet vagy sem.

2014. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Már egy évtizede sláger ez a dolog, de még lehetőség sincs rá nagyon, nemhogy a kötelezővé tétel. Figyelj, ha terveznék valamit két évig vitatkoznának rajta, után még két év alatt körbeküldenék az összes uniós intézményen, hogy harmonizál az Uniós joggal és szellemiséggel illetve, hogy biztonságos és nyerő dolog aztán megint öt évig tanácskoznának róla a tagállamok képviselőivel, hogy ők mennyire akarják ezt. Ha rábólintott kivétel nélkül mindenki, akkor adnak egy rakat támogatást a háttérkiépítésre és egy cirka évtizedes határidőt.


Szóval ha ma terjesztik be az EB-hez a javaslatot, 2030-ig nem kell aggódnod a dolog miatt garantáltan.


A hír garantáltan kacsa. A publikus információs technológia alapján ezek chippek ügy egy helyi leolvasónál (értsd tehát max. fél méterre képesek a lézeres technológiával visszafejthető információt továbbítani) tovább nem tudnak tovább semmilyen információt továbbítani, ahogy egy gombnyomással sem likvidálhatnak vele. Tehát attól hogy ilyen kényelmesen elintézhetnek egy halálsugár, vagy egy bérgyilkos helyett, valamint a titkosszolgálatnak nem kell mindenféle akták között ötpercet lapozgatnia az "aktáim" között, hogy megtudja, hogy allergiás vagyok a penicillinre és 45-ös a lábméretem. Az hogy az orvosnak sem kell az utóbbit megtenni, illetve hazánkban jóval többet, az számomra ha épp élet és halál küszöbén ingadozom komoly előny.

Vállalnám a dolgot jelenlegi tudásom alapján.

2014. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Már miért látnák el? Szerinted ki az a barom aki ezt megengedné?
2014. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 rémuralom ***** válasza:
77%
LOL. Az internetet a torrent elleni küzdelem álarca mögé bújva cenzúrázni kívánó javaslatot sem tudták keresztülverni, akkor vajon egy ilyen javaslat milyen ellenállásba ütközne?
2014. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen hülyeséget én még nem hallottam :D Ez rengeteg EU-s jogszabályba is ütközne, meg az egész rendszer belső sajátosságaiba is...
2014. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

Háppeersze! Csak nem gondolod, hogy a kisbabáddal csak úgy ellenõrzetlenül fox csellengeni! Még mit nem.


:DDDDDDDDDDDDD gigalol pfffffffff

2014. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan is kéne hogy születéskor vesznek ujj lenyomatot, dns mintát, meg retina vizsgálat is lenne.



Ha a gyerköc meg 20-30 év múlva valami csúnya dolgot csinálna, akkor benne lenne a rendszerben :D

2014. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!