Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a sok hülye Kárpátalja...

Mi ez a sok hülye Kárpátalja visszacsatolásos kérdés? Ti tényleg nyaltok ezért az oroszoknak?

Figyelt kérdés

Engem egészen elképeszt hogy 2014-ben, minden statisztikai és etnikai adatot nélkülözve, egész sok magyar szeretne Kárpátalja visszacsatolását elérni. Tisztában vagytok vele, hogy 90%-a az ott lakóknak nem magyar, nem is tud magyarul? Vagy nem elég a közel 1 milliós cigány kisebbség, szeretnétek Magyarországot még 1 milla kisebbséggel bővíteni?

De ami még ennél is elképesztőbb, az a Putyinnak történő s*ggnyalás. Tisztában vannak ezek az emberek az magyar történelemmel? Hogy mit tettek az oroszok 45-ben Magyarországgal? Hány nőt és gyereket erőszakoltak meg, családokat tettek tönkre, elkobozva vagyonukat és kifosztva őket. Hogy a mai napig a politikai elitünk ezt az orosz bolsevik hatást nyögi? Komolyan térjetek már észhez! Ez nem játék. Ki az a retardált magyar aki benyal az oroszok? Milyen magyar az ilyen?

Ráadásul mivel foglalnánk vissza Kárpátalját, milyen haderővel?

Meg eleve, hátbatámadni egy országot, elvenni pár százezer magyar miatt a területüket (annak a 90% ruszinnak) és ráadásul lepaktálni a féldiktórikus ruszkikkal...

Mondjátok hogy nem ennyire hülyék ezek a magyarok...


2014. márc. 2. 21:56
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Kérdező, a számból vetted ki a szót!
2014. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
51%
Magyarországnak tűzben kell újjászületnie!
2014. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
78%

#11-es vagyok.

Mindenek előtt leszögezném, hogy hozzá nem értő vagyok, abszolút laikusan foglalok álláspontot.

Ami trianonnal történt, valóban elfogadhatatlan, és rettenetesen szomorú. Szép lenne, ha végre elérhetnénk a revíziót, de nézzetek körül! Magyarország, akárhogy is nézzük, romokban hever így is, káosz van a belügyben. Hogy akarnánk úgy beavatkozni bármibe is, amikor határainkon belül nem vagyunk képesek rendet tartani? Nem mellesleg, a történelem során, az elmúlt századokban nemigen támogatott minket senki sem, ezúttal sem lenne másképp. Úgy gondolom, hogy amiben segíteni tudnánk, hogy nem a területért, hanem az ott élő magyarokért állunk ki.

2014. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
21%

12.

Fájdalmas menet lenne, és a kimenetel szinte borítékolható...

2014. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
47%
Emberek! Én útálom a Jobbikot. Egy kétszínű párt. Egyszer ezt mond, másszor mást. De! Jelenleg sem vagyunk ám szabad ország! És ne higyje senki, hogy most a '44-'45-ös dologról lenne szó oroszok terén! Én kifejezetten oroszellenes vagyok! De Magyarország az EU és Izrael mellett nem fog fejlődni! Míg nézzük meg az elmúlt rendszert. Egy porig rombolt országból csináltak virágzó, fejlődő ipari, mezőgazdasági országot, ami 20 millió főt látott el. Jelenleg a saját, 9 milliós népességét nem képes ellátni. Sorra tüzelik el a kivágott karnyi gallyakat az erdőbe. Azzal lehetne tüzelni. De a tolvaj is az ölnyi vastagat viszi. Na ugyan így lenne az országgal is. Most visszakapnánk pár magyart, de aki Ukrajnába azon kívül maradna, azt meglincselnék az ukrán szélsőségesek. Úgyhogy vagy mindent, vagy semmit! Ugyanis nem sokan hagynák el a lakóhelyüket szivesen, mert a magyar-ukrán határ nem ott lett meghúzva. Tudom, erre a válasz, hogy ha a kezét nyújtja, már a karja kell. De nem! Igazságot Magyarországnak! Justice for Hungary! És mondom úgy, hogy a Jobbikot sem tartom egy fokkal se különbnek az elmúlt 20-24 év pártjainál!
2014. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
39%

Juhú! Most vázolom a harcolók tervét:

megtámadunk egy kommunista országot, a nemlétező hadseregünkkel, elfoglaljuk ( legalábbis kárpátalját ) és ezt oroszország, mert ugye egyenlőre ha nem is ukrajnában van putyin, de az oroszok őt támogatják, illetve ukrajna és a nato, stb. minden szó nélkül hagyja. És amennyiben mégsem, a nép, azaz a képzetlen "hazafik" megvédenek mindent és mindenkit, akinek ehhez semmi köze. Pl. engem, a családomat és a többi 5 vagy 6 000 000 magyart. Ugye?

Ébresztő emberek, legalább ti ne legyetek hülyék.

Mellesleg egy ilyen kis országban nem bírnak rendet tartani a politikához nem értő politikusaink. Akkor miért akarnák még kárpátalját is tönkretenni?

( Pártatlan vagyok egyébként, ez a saját véleményem. )

2014. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
66%

"Ráadásul mivel foglalnánk vissza Kárpátalját, milyen haderővel?"


Ez nem kérdés. Természetesen bevetnénk a szuper szittyaharcosainkat, akik nem egyszerűen csak szittyaharcosok, hanem egyenesen szuperszittyák.


Amikor átváltoznak, akkor jelentősen megnő a harcierejük és a kackiás bajuszuk, ellenben a szakálluk kihullik, a bőrük halványbarna lesz a hajuk pedig középbarna, ahogy a szemük is, a szemükből pedig kamehameha nyilak csapnak ki, hogy azzal pusztítsák az ellenségeiket.

2014. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
51%

"De Magyarország az EU és Izrael mellett nem fog fejlődni!"


Magyarország leginkább azért nem fog fejlődni, mert folyamatosan harácsoló, korrupt állatok vezetik, akik a primitív lakosság közül kerülnek ki, mert ezek a primitív emberek szavazzák meg őket és ők rajonganak értük.

2014. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
34%

"Mondjátok hogy nem ennyire hülyék ezek a magyarok..."


Sajnos de... Bár itt nem kell az arányokat figyelembe venni, mert biztos vagyok benne, hogy nem 40 év feletti emberek kérdeznek ilyeneket, hanem kurucinfón és Kárpátián felnőtt, chips zabáló taknyok, akik csak a PS3-ból ismerik a háborút, a történelmet meg a jobbik honlapjáról. Meglehet nézni az oroszbarát országokat, hogy hol tartanak! Ukrajna is az (volt). Munkanélküliség, korrupció, bűnözés, feketegazdaság. éhező gyerekek százezrei.

"Az ukrán nyugdíjminimum átszámítva megközelítőleg 21 ezer forint, átlagnyugdíjuk pedig 32 ezer forint"

Mi is itt tartanánk, ha továbbra is keleti szél fújt volna rendszerváltás után.

Én drukkolok nekik, hogy békés úton elinduljanak egy normális élet felé.

Akik meg itt vergődnek Kárpátalja miatt, azok gondoljanak már bele, hogyha hasonló helyzet lenne Magyarországon is, vajon mit szólnátok hozzá, ha a háttérben a szerbek, románok, szlovákok azonnal osztozkodnának az országunkon? Persze ez nem így megy, de ha ti nem tisztelitek más ország területi egységét, akkor ne is várd el mástól sem, hogy tisztelje Magyarország területi egységét! Ez egy ilyen oda-vissza kölcsönös fair play szabály, amit nem mellesleg több szerződés is biztosít minden országnak.

Nagyon ostobák vagytok, ha ilyen alapvető dolgokat sem tudtok megérteni!

2014. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
66%
Nem most van igazán pácban hanem majd 30-40 év múlva amikor kéne az a sok jelenleg fiatal szakember akik kimentek külföldre...
2014. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!