Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miket híresztelnek a magyarokr...

Miket híresztelnek a magyarokról a szélsőséges szlovák, román politikusok?

Figyelt kérdés
Tudok róluk néhány bizarr dolgot, de kíváncsi vagyok, hogy miket terjesztenek még ezek a...

2014. máj. 1. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Azt h mi szűz lányok vérét isszuk.
2014. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Leginkább hogy vissza akarjuk foglalni az elvesztett területeket, és bosszút akarunk állni Trianonért.
2014. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Romániában például azt, hogy a magyarok mongolok, ázsiai emberek.
2014. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Valóban ezt kéne tenni, mint amit a második írt... félni csak annak kell, akinek félni valója van!
2014. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3#

Elvégre mennyire hasonlítunk kinézetre a mongolokhoz?!

Bár a románok nagy része elég barna bőrű, talán azért mert picit keveredtek a cigányokkal, akik meg ázsiából jöttek. Szóval kik is jobban ázsiaiak????

2014. máj. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerbiaban is szoktak mondani h mongolci :D de mindenhol vannak ilyen szelsoseges emberek, nemkell veluk foglalkozni....en Boszniai pravoslavac tehat szerb vagyok, de soha nem tartottam magam kulonbnek a musliman bošnjakoktol, vagy horvatoktol itd. ugyanolyan emberek vagyunk mindanyian, undorito dolog a rasszizmus. Mondjuk ugy tudom h aromanok, es foleg a szlovakok radikalisabbak ezen a teren, itt azertnam olyan nagy tema a magyarok, sokkalta inkabb vagyunk adott esetben ilyen teren egymassal elfoglalva :D habar ez is mar egyre ritkabb, a haboru megis csak mar kb. 20 eve volt.;)
2014. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

"Romániában például azt, hogy a magyarok mongolok, ázsiai emberek."


Nem is nagyon tévednek, mivel az ókorban elég komoly hun-mongol-magyar rokonság állt fenn. Más kérdés, hogy a jelenlegi magyarságban annyi echte mongol vér van, mint bécsi virsliben a bécsi.

2014. máj. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

A Szlovákok kicsik.. Amíg a csehekkel voltak együtt addig nagy volt az arcuk, most már csak olyanok mint az internetező ifjúság. Képernyőn át kemények de szemtől szembe...

Ez az oka hogy a felvidéki tótok a leginkább szélsőségesek a magyarokkal szemben. Anno Slota háborúról beszélt, de még a saját nacionalista politikusaik is le hordták, hogy nebeszéljen hülyeséget mert azért sok tekintetben MO. még mindig jobb mint a piacát vesztett Tótország.


A Románok körében már csökkent ez a magyarozás.. Sok Román ismerősöm van és igazából tartani nem tartanak tőlünk, az ellenérzésük pedig megszünőben van. Megbékéltek nagyrészt azzal hogy van egy minimagyarország erdélyen belül ami valószinüleg ott is fog maradni.


De amúgy mindenütt vannak szélsőségesek.. Itt is és ott is.. Nem szabad néhány ember alapján megitélni egy népet..


Lábjegyzet: Habár a Tótokkal már nekem is tele a hócipőm hogy mikor arrajártam még a magyarok is cs*szn*k magyarul beszélni mikor hallottam hogy előtte úgy beszéltek egymással...

2014. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy igen zamatos, tápanyagban gazdag és könnyen emészthető a szűzies magyar hajadonok és csecsemők vérre. Az eziránt való sóvárgásukat pedig azon dezinformációval leplezik, hogy mi magyarok ócska román lőrére vágyakozunk szőröstalpú ficsúrjaikból és ledér útszéli leányzóikból.
2014. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A roman szelsoseges politikusok jelenleg a ciganyokra vannak raindulva. A magyarokat foleg a 90es evekben tamadtak, mara hatterbe szorultak.
2014. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!