Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol van a pofátlanság határa?...

Hol van a pofátlanság határa? Mikor állnak le ezzel az agymenéssel? Ugye ezek csak hülyéskednek, és nem komolyan gondolják ezt a hisztériát a mosópor körül is?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 10. 13:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

"közölte azt is, hogy megszüntetik azoknak az Ariel termékeknek a forgalmazását, melyeken a 88-as és a 18-as számok szerepelnek."


Ez már tényleg a vég......

2014. máj. 10. 13:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A zsidók tudod milyenek.

Én nem lepődök meg rajta.


Legjobb lenne a 8-as szám betiltása, nem?


Esetleg a német nyelvet nem kellene betiltani?

2014. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Mellesleg kurucos cikket ne linkelj, mert visítani fognak.


[link]

2014. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek el kellene határolódnia az esettől, és az Arielnek, illetve az Arielt használó embereknek kárpótlást kellene fizetnie ezért az ocsmányságért. Ez az egyetlen járható út, csak így vehetjük fel a kesztyűt a növekvő antiszemitizmus, és a növekvő alkoholárakkal szemben.
2014. máj. 10. 14:28
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Indexes cikk....ajvékoló zsidó is azonnal belelátja a náci propagandát, és rögtön odateszi hogy "a németek jelentős részének", ezzel kvázi újra kollektív bűnösnek állítva be a gonosz neonáci német lakosságot.


Amúgy ha valaki utána olvas, akkor kb annyi a lényeg, hogy pár twitter felhasználónak beugrott ez hogy 88, náci mosópor, és ennyi. A marketingesek meg inkább váltottak, mert tényleg hülyén jön ki a dolog, hogy valaki erre asszociálhat, ami nekik ugye nem jó reklám.


Ez az egész marketing, aminek reagálnia kell a felhasználói visszajelzésekre, a termék jó híre érdekében.


Innentől az összes többi már csak undorító zsidózás, nácizás oda vissza. Egyrészt a kuruc.infó ferdít mint állat, mert nem zsidók kezdték el az egészet, hanem simán az internet felhasználók sületlensége az egész.


Legjobb példa, mikor itt gyakorin valaki beindult egy poén válaszadás a "gyilkos mikrohullámú sütőkkel", rá 1-2 napra már valaki halál komolyan tette fel a kérdést, hogy tényleg bele lehet halni?


Sajnos az ilyen internet nácikkal ez a baj, beteszel egy poén felvetést, vagy "vicces" képet, aztán rögtön megjelennek heil Hitlerezni. Ami persze egy adott terméknek nem jó reklám, ezért változtatnak a megjelenésén.


És pont ezért undorító a kurucinfó, mert rögtön úgy állítja be, hogy "a zsidók tették", holott ez nem igaz. Meg szintúgy undorító féreg az indexes író is, tekintve a már fentebb említett okok miatt, hogy rögtön nácit kiált mindenkire (najó, nem mindenkire, csak a németek jelentős részére, egy hülyeség miatt).


De látom a kérdező is pont ugyanazon sötét rétegbe tartozik, aki ahelyett hogy utánaolvasna, azonnal bekajál minden szöveget, és zsidózásra uszítja az embereket...csak gratulálni tudok ehhez.

2014. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
MINDEN körül vannak hisztériák mindenféle értelmetlen indokokból. Ez van. Ha épp a holokauszt körül van valami, akkor persze rögtön ZSIDÓKZSIDÓKZSIDÓK, de ez nem változtat azon, hogy mindenféle hülyeségen hisztériáznak az unatkozó emberek.
2014. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Hülyék az emberek én azt mondom. Tudom megint a zsidók, de meg történnek más esetben is az ilyenek csak arról nem nagyon hallunk. Természetes úgy gondolom h ha 88as számot véletlen rakták ki akkor nem kéne levenni mert nem azt akarja jelképezni, de az indexes cikk alapján tényleg sok minden a holokausztra emlékeztet (közvetve). Az is meglehet h aki kitalálta viccből csinálta h lesz e olyan ember aki észre veszi, de elég hamar vissza vonták ezt az Arielt érdekes. Számomra inkább vicces mint felháborító, h az emberiség néha nem 100as. Nem kell ebbe kuruc.infos szokáshoz belekeverni már a politikát meg a zsidó összeesküvést.
2014. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen már csak mosolygok... Szánalmas világot élünk, ezeken már meg sem szabadna lepődni. Inkább törődöm a saját életemmel, mert ami a világba folyik az már nevetséges.
2014. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Én jobban tudom

Korrekt válasz volt.

2014. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos, hogy zsidók voltak, akiknek nem tetszett.


Valószínűbb, hogy pár unatkozó liberális volt, akik akartak egy kis cirkuszt.


Például a Passió filmnél is pár liberális azt állította, hogy antiszemita film és sérti a zsidókat.Pedig egy zsidó sem jelezte, hogy sértené.


Vagy, mint a cigány vs roma szó.

A cigányok önmagukat is cigánynak hívják, legalábbis rendszerváltás előtt is cigányok voltak, nem romák.

Az, hogy a cigány megnevezés sérti a cigányokat, valami beteg liberális agyszüleménye.

2014. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!