Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kérjünk bocsánatot az öreg...

Kérjünk bocsánatot az öreg zsidóktól a nagyszüleink miatt? Ez már azért tényleg pofátlanság, nem?

Figyelt kérdés

[link]



azért erre már mindenki csak felkapja a fejét, nem? vagy van aki szerint ez jogos?


2013. ápr. 7. 12:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
67%

Népszabadság , mit vársz ettől a portáltól?


Ennyi erővel , jöjjenek a tatárok meg a törökök, osztrákok bocsánatot kérni.


Hol élnek ezek a zsidók és mit képzelnek magukról?


Ne is csodálkozzanak ,hogy sokan ellenszenvesek velük , és negatívan vélekednek róluk.

2013. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%
igen pofátlanság, szerencsére egyik felmenőm se követett el semmit ami miatt bocsánatot kéne kérnem, de amúgy se kérnék, mivel nekem semmi közöm ehhez
2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
én nem vagyok "jobbikos", de ez már nekem is sok! mégis miért kéne bocsánatot kérni, mikor nem ő követte el a bűnt? esetleg, csak akkor ha apja/nagyapja/anyja/nagyanyja bűneit folytatta!
2013. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Majd ha lábat csókolnak a Palesztinoknak az Izraeliek!
2013. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
én sem jobbikosként írom, azért mondom, hogy ez már azért minden normális embernél megüt valamit. én sem várom el, hogy orosz gyerekek jöjjenek bocsánatot kérni. már egy ideje túlzásba van véve a holokauszt, értem én, hogy emléknap, esetleg emlékmű, de hogy már minden róluk szóljon.. ha meg annyira fontos, hogy minden magyar embernek ezzel kelljen foglalkozni, akkor az elmúlt 50évben miért nem volt ennyire népszerű téma..? furcsa ez
2013. ápr. 7. 13:02
 6/39 anonim ***** válasza:
71%

Nekik is van miért bocsánatot kérni tőlünk, sőt az újabb generációknak még több. Arról nem is beszélve, hogy amióta figyelem a világot, ez a bocsánatkérés országos szinten is legalább kétszer megtörtént, kisebb léptékben meg szinte évente. Tényleg borzalmas dolog, hogy embereket elhurcoltak, dolgoztattak, és talán még irtottak is, de ezen már semmit nem változtat ez az egyre nevetségesebbé váló minduntalan-bocsánatkéregetés. (Ez csak politikai haszonlesés szerintem, és a Holocaust túlélőinek kellene a leghangosabban tiltakozni ellene.)


Lehet lenácizni és lepontozni.

2013. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
A zsidók ugyan olyan magyarok mint bárki más szóval kérjenek csak bocsánatot saját maguktól. Nagyapám vagy akár melyik felmenőm kb annyira felelős a deportálásokért mint a siránkozó zsidók. Akkor tőlünk kérjen bocsánatot az orosz gyerek meg adja vissza a sok ézelt amit a nagyszüleim szájából kivett a nagyapja.
2013. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%
A zsidók mostmár tényleg menjenek a p*csába a hülyeségeikkel! :D Én nem öltem meg egyet sem, innentől kezdve le vannak sz*rva.
2013. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Az. De hát zsidók, mit vársz tőlük? Sztem még évszázadok múlva is követelik maguknak az újabb és újabb holokauszt-kárpótlást.
2013. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%

Hát ettől alaposan felment a vérnyomásom. És még erre a világra szüljek gyereket? Hogy majd az iskolában bólogató-esdeklő robotot neveljenek belőle? :@

Micsoda világ lesz itt pár évtized múlva? Egyáltalán Magyarországnak fogjuk még tudni hívni ezt az országot?

Elkeserítő, komolyan mondom.

2013. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!