Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nézi a világ azt, hogy...

Miért nézi a világ azt, hogy izrael jelenleg mit csinál a gázai-övezetben?

Figyelt kérdés
én nagyon sajnálom a Palesztinokat, főleg a gyerekeket hiszen ők nem tehetnek semmiről. Persze a zsidók ezt is megtehetik, +a szárazföldi egységek még el se indultak, nagyon sok áldozat lehet majd.Írjátok le a véleményeteket,korotokat,nemetek légyszíves.én 16/f
2014. júl. 12. 12:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
5%

ennyi idióta öreget, akiknek a komcsi rendszerben kimosták az agyukat...


egyébként nézni a világ, mert mást nem tud tenni. a világ irányítása izrael kezében van, emiatt is állítják be őket áldozatokként a médiában. jelenleg ők okoznak most holokausztot. persze nekik szabad.


[link]

2014. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
14%
Lehet te fiatal vagy, de h a te agyadat is kimosták az is biztos, csak nem tom mivel legvalószínűbb h szarral.
2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
2%
nekem legalább van agyam, veled ellentétben.
2014. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
69%
Nem, 62%-os, nincsen. Legfeljebb az ures burka.
2014. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom ki fújja a média baromságait, ki lehet kettőnk között agymosott...
2014. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
64%
62-es te is fújsz vmit, csak nekem erről a kuckuruc jut eszembe, talán olvasod??? Azt hiszed te tudsz mindent? Semmit barátom. Te mondod h más az agy mosott? Te honnan tájékozódsz mondd már meg.
2014. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
én több helyről tájékozódom. igen, olvasok akár kurucot is, meg olyan oldalakat, melyek politikailag szöges ellentétben állnak a kuruccal. te meg gondolom a fősodrású médiából tájékozódsz, ami szanaszét van manipulálva.
2014. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
71%
Így van én csak azt olvasom, mert szeretem ha manipulálnak.... ne légy már hülye. Folyamatosan annyit írsz h más agy mosott, tipikus széljobber vagy. Nem tájékozódsz te sehol se..
2014. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

na most akkor én mondom neked.

Azt hiszed te tudsz mindent? Semmit barátom.

2014. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként semmi értelme most ezen vitatkozni h ki tud többet a lényeg h ne gyere azzal h agy mosott más és kész...
2014. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!