Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nézi a világ azt, hogy...

Miért nézi a világ azt, hogy izrael jelenleg mit csinál a gázai-övezetben?

Figyelt kérdés
én nagyon sajnálom a Palesztinokat, főleg a gyerekeket hiszen ők nem tehetnek semmiről. Persze a zsidók ezt is megtehetik, +a szárazföldi egységek még el se indultak, nagyon sok áldozat lehet majd.Írjátok le a véleményeteket,korotokat,nemetek légyszíves.én 16/f
2014. júl. 12. 12:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
33%
Kedves fórumtársunk, nneddudgi lehetetlen nickjét illetem nagyon leegyszerűsítve a Dugó Dani névvel.
2014. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
24%
Elozo, ugy tunik nem kenyered a konyvolvasas.
2014. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
rtl klub híradó: lebombázott egy újabb ENSZ iskolát izrael. éljen!
2014. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
21%
Sajnalom, elozo, de a hir tul gyors volt. Hogy ne mondjam zsigerbol jott. Azota UNRWA mar kozolte, hogy a robbamast a hamasz okozta. Igaz, o sem szandekosan, hanem veletlenul. Izrael fele akart kuldeni raketat, ami sajna felrobbant az iskola mellett, meg mielott elinditottak volna.
2014. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
forrás? én ezt a hírt sehol nem láttam még.
2014. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
52%

Na 19:10-es, sorolhatod a könyveidet amiben százezres Bizánc ellen lázadó zsidó seregekről olvastál meg milliós zsidó létszámról a Közel-Keleten, amik ugye persze szerinted mindig is többségben voltak Palesztina területén.


Komolyan kíváncsi vagyok az elmeháborodott forrásaidra, már ha vannak egyáltalán neked olyanok, és nem csak blöffölsz itt nekünk össze-vissza.


Én fel tudok mutatni forrásokat és logikus következtetéseket a hülyeségeid megcáfolására, de előbb azért megvárom, hogy összeszenvedj itt nekem valamit, hadd mulassak valamin.


Vagy inkább valakin.

2014. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
9%

Elozo

Nem hiszem, hogy eleg inteligens vagy ahhoz, hogy megertsd a szintkulonbseget kozted es nneddudgi kozott. Es abban sem vagyok biztos, hogy megerted a humorat egy masik zsidonak, akit Rejto Jenonek hivtak es - sok mas mellett - irt egy "Az elatkozott part" cimu konyvet is.

2014. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
56%

Köszönöm szépen, ahhoz biza elég intelligens vagyok, hogy megállapíthassam előző beszélgetéseink alapján, hogy történelmi ismeretek tekintetében bizony nagyon nagy a szakadék köztem és Dugó Dani között, bár állításoddal ellentétben nem én vagyok a szakadék mélyebbik oldalán.


Őszintén bevallom Rejtő Jenőt nem sokat olvastam.

Olyan 11-12 éves lehettem, amikor elolvastam tőle A Sárga Garnizont és A Láthatatlan Légiót, de ezek valamiért nagyon nem tetszettek nekem.

Lehet, hogy éretlenségem miatt, de akkor sem, így hát azóta mellőztem Rejtő könyveinek olvasását.

Nevezz kulturálatlan barbárnak, de ez van.


Viszont továbbra is várom forrásaidat a százezres Bizánc ellen lázadozó zsidó seregről és a zsidó többség palesztinai jelenlétét bizonyító dokumentumokról.

2014. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
45%

"hogy eleg inteligens vagy ahhoz"

"inteligens"

""inteligens""

"""inteligens"""


"hogy megerted a humorat egy masik zsidonak"

hogy ez fordított esetben mennyire rasszista és neonáci kijelentés lenne, azt hagyjuk.

a forrásokat továbbra is várom, ugyanis a hír sehol sem lett eddig megcáfolva. (amennyiben mégis igaz, egy ensz által fenntartott menekülttáborból rakétákat indítani hamasz által? bűzlene a dolog)

2014. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

"egy ensz által fenntartott menekülttáborból rakétákat indítani hamasz által? bűzlene a dolog"


[link]


( Ja, tudom, ez "gyerekes", "pianista zabakõmérges hamisítvány", és tsuppa ilyesmi )


ps: "hogy ez fordított esetben mennyire rasszista és neonáci"


ne aggódj, rólad így is ordít :D


+++


Érdekes eredenye egy felmerésnek: akik szerint L Tolsztoj, Stendhal, Kosztolányi unalmas, Mark Twain, Karinthy érthetetlen, József Attila, Weöres Sándor értelmetlen, azok Rejtõt sem szeretik és fordítva.

2014. aug. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!