Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most kinek lehet hinni?...

Most kinek lehet hinni? Veszélyes Dagesztán, vagy sem?

Figyelt kérdés

Engem érdekelt mindig is az Észak-Kaukázus, néztem információkat Dagesztánról.

Szinte kivétel nélkül mindenhova az volt írva, hogy turisták messzire kerüljék el, veszélyes, heti rendszerességűek a terrorcselekmények, stb stb.


Viszont fent vagyok egy nemzetközi nyelvtanulós oldalon, ahol vannak fent Mahacskalából is (Gadesztán fővárosa). Párral sikerült beszélnem, 2 lánnyal, és 1 fiúval, és mind azt mondták, hogy szerintük nem veszélyes, meg hogy nincs ok a veszélyre.



Akkor most hogyan? Kinek lehet hinni?



2014. aug. 3. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
*Dagesztán, bocsi elírtam :D
2014. aug. 3. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem valószínű hogy mint nyugati turista bántsanak. A Nyugattal nincs semmi konfliktusuk, hanem az oroszokkal és a 35 etnikum közül az épp aktuálissal. Szóval úgy random megverni/felrobbantani nem igazán fognak úgy egy magadban az utcán.


Viszont mint turista sajnos kizárólag orosz szervezésű és fenntartású szállodákba és idegenvezetésbe tudsz bekapcsolódni amit viszont támadnak rendesen.

A legjobb ha a nyelvtanulós oldalon barátkozol össze valakivel és őt meglátogatni mész ki oda.

2014. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De Mahacskalában is szoktak robbantgatni nem? Autókat, stb-ket.
2014. aug. 3. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Tudod a Mount Everest se veszélyes, mert jó sokan voltak fenn már. Viszont a Mount Everest veszélyes, mert jó sokan meghaltak ott, pedig fel se értek. Hát így van ez Mahacskalával is. Ezzel szemben a Kékest nyugodtan tudom ajánlani, csak esős időben vígy magaddal esőkabátot, és ne térj le a jelzésekről, ha nincs kellő tapasztalatod.
2014. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!